هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
(۱۳۹۰/۸/۱۳، ۱۴:۲۵:۵۰ عصر)mamaly12h نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۱۳، ۱۴:۰۹:۴۱ عصر)pcsoft نوشته است: ببینید یک مثال می زنم.
مثلا من یک کتاب انگلیسی خریده ام. در صفحه اول کتاب نوشته کپی رایت دارد و آدرس سایت سازنده.
ولی وقتی من این کتاب به یک مترجم(در مغازه مثلا) می دهم تا برای من ترجمه کند آیا در پایان یا ابتدای برگه می نویسه ترجمه شده توسط؟؟
این هم مثل همین هستش. نمیدونم واقعا.. واقعا مسئله ی ساده ای هستش.

شما مثل اینکه صفحات قبل رو نخوندین.
حرف من درباره سازنده نیست. درباره مترجم قالب هست.
از اینجا بخونین:
http://community.mybbiran.com/thread-3488-page-25.html

و این:
http://community.mybbiran.com/thread-348...l#pid59777

يعني شما ميگيد مسئله ساده هست و ما نميفهميم يا مرض داريم كه صفحات قبلي رو نخوانده داريم از قانون كپي رايت حرف ميزنيم ؟

شما ميگيد به يك مترجم كتاب را ميدهيم ترجمه كند .

ولي اين همه كتاب كه خود مترجم ها ترجمه كردند و پخش كردند نام مترجم بر رويشان هست .

وقتي خودتون خواستيد ترجمه كنه قالب رو ميتونيد بگيد توي نسخه ترجمه فلان كار رو بكنه يا كپي رايت مترجم رو نزنه ولي وقتي خودشون ترجمه كردند ديگه اين قضيه صدق نميكنه.

شما خودتون هم نميدونيد داريد از چي دفاع ميكنيد يا چي ميگيد (مثالي ميزنيد كه با صورت قضيه تناقض دارد). من نميدونم چرا الكي بحث ميكنيد.
يا توي تاپيك هاي ديگه ميگيد كه كاربران هم توي اين بحث شركت كنند . در صورتي كه مشاهده بشه كه داريد نظم پشتيباني رو به هم ميزنيد ، بدون توجه به موضوع رعايت يا عدم رعايت كپي رايت به خاطر ايجاد بي نظمي از پشتيباني محروم ميشيد.

من هیچوقت به کسی جسارت نکردم. گفتم مسئله واقعا ساده هست همین.
من در یک تاپیک اون هم تاپیک قالب لیان پرتال پست دادم که کاربرای دیگه هم در این بحث شرکت کنند همین.
از این به بعد،اگر مسئله ای هم هست بین من و مترجم هست و در اینجا ادامه پیدا نمی کنه. اصلا اشتباه کردم اینجا مطرح کردم.

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - توسط pcsoft - ۱۳۹۰/۸/۱۳، ۱۴:۳۳:۱۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان