هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
(۱۳۹۰/۸/۱۲، ۲۱:۵۱:۳۹ عصر)M48D1 نوشته است: اصلا نیاز به بحث و توضیح نیست جدیدا این چیزا توی مای بی بی ایران داره مد میشه!

1-بحث درباره یکی از کاربران

2-بحث درباره کپی رایت و ...

3-بحث درباره مدیران و مای بی بی ایران و به جنجال کشیدن!

من هیچوقت چنین قصدی نداشتم.
بحث خودم رو پیش می بردم همین. گفتم که کپی رایت مای بی بی هرگز پاک نمیشه.
من هم هرگز درباره هیچ یک از مدیران زحمتکش مای بی بی ایران حرفی نزدم.

(۱۳۹۰/۸/۱۲، ۲۱:۴۷:۵۸ عصر)mamaly12h نوشته است: شما دوست عزيز وقتي يك ماشين رو ميخريد ، اون نوع ماشين رو هركس ديگه اي ميتونه خريداري كنه و آرم و لوگوي شركت سازنده خودرو روي آن موجو هست.

ولي وقتي قراره طرح خاصي رو مختص خودتون بخريد ميتونيد بگيد روكش صندلي ها فلان شكل باشه و ... و يا آرم نداشته باشه .

پس وقتي قالبي رو ميخريد اگر سازندش اجازه حذف كپي رايت رو نداده باشه اين قضيه صدق ميكنه كه كپي رايت بايد رعايت شه.

پس در خصوص قالب اختصاصي يا عمومي و پولي و رايگان اين حكم موجوده كه اگر سازنده رضايت نداده باشه كپي رايت بايد رعايت شه.

البته اين "بايد رعايت شه" يك اجبار نيست . شما ميتونيد كپي رايت رو پاك كنيد. ولي در اين صورت سازنده ميتونه شمارو از پشتيباني محروم كنه و شما جزو انجمن هاي غير پايبند به قانون كپي رايت به حساب بيايد.

آرم سازنده قالب حالا کمی قانع کننده هستش(البته این هم بحث داره)
ولی قالبی که کس دیگه ای(سایت مرجع) ساخته و ایشون ترجمه و مشکلات قالبی که قبلا خودش رایگان عرضه می داد را حل کرده ایشون سازنده قالب شمرده نمی شن.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - توسط pcsoft - ۱۳۹۰/۸/۱۲، ۲۱:۵۹:۲۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان