هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
فکر خوبی است اما ملزم به اجرای بعضی موارد قانونی
1- حق انتشار هویت متخلفین و کسب مجوز از مراجع قضایی ظاهرا دوستانمان در همان انجمنی که فرمودید اطلاعی ندارند ، اگر توجه بفرمایید حتی قرار دادن عکس متهمین در جراید نیز نیاز به مجوز دارد. در هر حال اسرار و حریم خصوصی هر فردی حتی خطا کار محترم است.

2- اخطار اولیه و کتبی به کاربران و یا مدیران
2- شکایت از طریق رسیدگی به تخلفات اینترنتی که بسیار اسان و سریع حتی در کلانتریهای محله نیز انجام میشود.

امروزه علم پیشرفت کرده است و این پیشرفت در کشور ما نیز هست و شما حتی با استفاده از آی پی های متعدد و یا پروکسی یا وی پی ان نمیتوانید از دسترس خارج شوید ،
خیلی راحت و سریع تمام این چیز ها به دست می اید حتی شماره ای که با ان متصل هستید ،

گاهی اوقات شوخی و شیطنتها عواقب خطرناکی را به دنبال دارد.

این قدر این مسائل را به شوخی و بازی نگیرید.

دوستانی هم که خدای نکرده مرتکب اشتباه میشوند. از این قضایا اگاه نیستند و افرادی انها را از عدم شناسایی مطمئن میسازند ، غافل از اینکه اصلا اینگونه نیست.

در انجمنی ما هم که من مسئول یکی از بخشها هستم و دوستانی نیز با الفاظ رکیک فضای انجمن را آلوده کردند که بنده صبح همان روز شماره کاربر مورد نظر را یافتم اما از انجایی که مدیر سایت کمی صبور و گذشتش زیاد است ، از خیر این کار گذشت و انها نیز عذر خواهی کردند.

دوستان کاربر و حتی مدیر مراقب باشند که امروزه تکنولوژی پیشرفت قابل توجهی داشته است و صد در صد امکاناتی که در اختیار مسئولین کشور است در اختیار ما نیست.

اصلا چرا باید تن به این کارها بدهیم . البته بعضی از دوستان توجهی به این موضوع نمیکنند که از ما گفتن بود و بس. امیدوارم کسی از دست بنده دلگیر نشود فقط اطلاع رسانی کردم.

ولی نظر بنده در پاسخ جناب پارس عزیز ، تماس و صحبت مسالمت امیز با این دوستان است و چه بسا که به خاطر یک اسم کوچک از این کار منصرف شوند. و اگر اصرار به این کار داشتند که باید به مراجع قضایی دعوت شوند که اگر شما نیز بگذرید مراجع نخواهند گذشت.

ارادتمند همه دوستان : پژمان رنجی[/b]
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۲۲:۴۱:۴۰ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۲۲:۴۵:۴۶ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۲۳:۵۵:۴۲ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۳:۱۰:۲۱ عصر) ، salehkhan (۱۳۹۰/۷/۷، ۲۱:۰۷:۴۶ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - توسط milad1364 - ۱۳۹۰/۴/۱۶، ۲۲:۳۴:۴۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان