هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
حرفام یکم طولانیه ولی بخونید بد نیست...

دوستان گرامی آقایان Amin69 و ch2012 و مدیریت ما بی بی ایران بخدا قسم من این قالب رو از وب سایت شما دانلود نکردم. فارسی سازی قالب رو با آموزش فارسی سازی شما به طور کامل خودم طی یک ماه یکم یکم انجام دادم و بعد تصمیم به تغییر استایل قالب گرفتم ولی اگر منظور شما اینه که من قالبی رو که دارم استفاده میکنم از وب سایت شما به صورت فارسی سازی شده دریافت کرده ام باید بگم خیر. این قالب رو من از یک وب سایت خارجی به همراه یک قالب HTML 5 و CSS3 دیگر که هر دو کاملا انگلیسی و چپ چین بودن، قبل از اینکه در وب سایت شما جستجو کنم برای این قالب دریافت کردم و فارسی سازیه یکیشون رو انجام دادم.
برای من هم اهمیتی نداره که لینک انجمن شما در فوتر سایت من باشه. فقط چون دیدم از اصطلاح "دزد" در قسمت قوانین استفاده نموده اید پافشاری من به این خاطر بود که خواستم بگم که دزد نیستم و لینکی روز حذف نکرده ام و قالب رو بدون حذف جزئیات کپی رایت استفاده میکم. اگر توجه کنی پایین قالبم سمت چپ اسم و لینکی که از طراح اصلی قالب رو از اول وجود داشت رو حذف نکردم!!! و ترجمه شدن و طراحی اختصاصی قالب توسط رپیدپیج رو تنها مطرح کردم!Dodgy
[b]دلیل این لینکی هم که شما در قالب من پیدا کردی که میگی اینم حذف میکردی!!! حتما دانلود این قالب از وب سایت شما و انتشار مججد آن در وب سایتی دیگر با نام منتشر کننده ای دیگر است. بعدشم بنده ی خدا ، من که علم غیب ندارم بدونم این قالبی رو که از وب سایتی دیگه دریافت کردم اول از وب سایت شما دریافت شده و بعد منتشر شده!!!Huh[/b]

فقط بخاطر اینکه مای بی بی لایسنسه GPL داره ازش استفاده میکنم و گرنه ماشاا... دوستای ایرانیمون از هر نظری که بخوایvbulletin رو به صورت کامل و رایگان null کردن!!!

فقط اینو بگم پیش از اینکه به من بگید دزد و زود قضاوت کنید یادبگرین که بهتره گوشی برای شنیدن حرفای طرف مقابلتون داشته باشید. از همه مهمتر اینکه برای وب سایتی که خودش رو پشتیبان مای بی بی فارسی میدونه جای تعجب داره که از کلماتی مثل "دزد" بجای متخلف استفاده کنه!!! حالا حرفام تموم شد مشکل شما هم لینکیه که توسط من حذف نشده!! عبارت ترجمه توسط رپیدپیج حذف شد و لینک Persian Translation by MyBBIran.com به فوتر اضافه شد.

سپاس شده توسطjesus (۱۳۹۲/۵/۲۸، ۲۲:۰۲:۳۰ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - توسط rockstar - ۱۳۹۲/۵/۲۴، ۲۳:۱۶:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان