هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران
سلام خدمت شما دوستان عزیز

مطلع شدم توی تالار های وی بی ایران دارن این تالار عزیز رو مسخره میکنن

خواستم اطلاع بدم تا در صورت لزوم مکالماتی صورت بگیره و این نوع صحبتها از جانب اونا دیگه تکرار نشه

نمونه هایی از تمسخر وی بی ها:

نقل‌قول: جالبه که برای یه انجمن ساز رایگان قالب پولی میدن بیرون اونم با تقلید

نقل‌قول: http://community.mybbiran.com/misc.php?page=Supporters
این دیگه آخرشه

نقل‌قول: حرفه ای نیستند دیگه شما ببخشیدشون ، به قول خودمون نابلدن یا خرشون از کرگی دم نداشت کلی از این تقلیدا دیدیم اینم روش وی بی ایران بهترینه فقط

نقل‌قول: خوب باید به کاربراشون بگن که وی بی نال شده هم هست البته اگه بگن دیگه از کجا نون بخورن

متاسفانه اینا فکر میکنن کاربرای ما ساده ان که اومدن رو مای بی بی نمیدونن همه اینجا عاشق مای بی بی اند

نقل‌قول: از سر قصاب خونه ی مش نونوا

و اما ادرس این تاپیک :

http://www.vbiran.ir/thread9943.html

من نمیدونم شاید تاپیک تکراری باشه و بحث قبلا مطرح شده باشه اما از روی تعصب و علاقه ای که به مای بی بی ایران و مدیران عزیز و زحمت کشش دارم نمیتونم اینگونه برخوردها رو تحمل کنم

خواستم خودم وارد عمل بشم گفتم اول شما عزیزان رو مطلع کنم

با ارزوی موفقیت برای مای بی بی ایران

سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۲:۴۸:۱۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۰۵:۳۸ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۲۰:۲۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۷:۱۶ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۲۲:۲۷:۵۸ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط kavian - ۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۲:۴۵:۰۵ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط funset 2 - ۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۲:۴۷:۳۶ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط kavian - ۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۲:۵۱:۰۲ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط funset 2 - ۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۲:۵۳:۴۳ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط kavian - ۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۲:۵۶:۰۸ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط AR@KST@R - ۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۰۰:۱۷ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط red_boy - ۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۱۳:۰۲ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط amin_blog - ۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۱۳:۲۸ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط red_boy - ۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۱۸:۴۳ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط sopelboy - ۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۳۳:۱۲ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط VBIran.Ir - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۱۲:۲۱ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط kavian - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۴۲:۰۷ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط Cancer9003 - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۴۵:۱۳ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط funset 2 - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۵۱:۴۶ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط Cancer9003 - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۵۵:۱۵ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط kavian - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۵۷:۲۲ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط funset 2 - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۵۸:۰۹ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط Cancer9003 - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۱:۰۰:۵۹ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط kavian - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۱:۰۱:۱۷ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط khp - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۱:۱۶:۵۷ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط adsun - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۱:۴۰:۰۴ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط YaseR - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۲:۵۶:۳۲ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط numb11 - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۸:۲۸:۲۷ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط AR@KST@R - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۹:۳۷:۰۶ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط zesht - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۹:۳۷:۴۹ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط VBIran.Ir - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۰:۰۷:۵۲ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط AR@KST@R - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۱۱:۳۹ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط jafari52 - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۲۸:۳۰ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط kavian - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۲۹:۱۲ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط hosebr - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۴۱:۰۲ صبح
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط VBIran.Ir - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۲:۲۲:۲۲ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط KingTech - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۲:۲۵:۲۳ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط zesht - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۲:۴۷:۰۳ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط محمد - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۴:۲۰:۱۴ عصر
RE: توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران - توسط Pars - ۱۳۹۰/۳/۳۱، ۲۱:۳۳:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان