هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" فارسی آخرین نسخه
سلام
از اونجایی که این پلاگین فارسی شده ولی به نظر کسی درست حسابی فارسی شده رو گیرش نیومده و یا معایبی داره تصمیم گرفتم فارسیش کنم و کامل تست کنم و منتشر کنم.

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: وبلاگ برای هر کاربر
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.4

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین به گروه های کاربری مشخص شده امکان ایجاد وبلاگ می دهد.

[تصویر:  user.png] نویسنده: NickMan
[تصویر:  d.png]آخرین بروزرسانی: ؟
[تصویر:  house_link.png]لینک منبع : برداشته شده! یا MyBBSource

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل پلاگین و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات از پیکربندی

نکته :
بعد از فعال سازی این جداول از phpMyAdmin به UTF8 تبدیل شوند ( آموزش در انجمن هست)
_blog_comments
_blog_entries
_blogs

برای اضافه کردن دکمه به هدر و آخرین ارسال در پروفایل کاربری به راهنمای اصلی موجود در فایل پلاگین مراجعه شود.

دانلود مجموعه فارسی:
[تصویر:  photos.png] نمونه:
http://www.jijinaz.com/Forums/blogs.php

مسیر عکس ها اصلاح شد.

این پلاگین توسط خودم فارسی سازی شده است و به مای بی بی ایران تقدیم می شود.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   MyBlogs.zip (اندازه: 20.25 KB / تعداد دفعات دریافت: 172)
پاسخ
 سپاس شده توسطred_boy (۱۳۹۰/۱/۲، ۱۸:۳۵:۱۱ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۲:۲۷:۳۲ عصر) ، alireza013 (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۳:۰۶:۲۰ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۰۰:۱۳:۰۸ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۳، ۰۱:۳۴:۵۹ صبح) ، parsilu (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۱:۲۷:۳۹ صبح) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۶:۰۱:۳۱ عصر) ، h0mayun (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۷:۵۴:۵۶ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۰:۵۹:۴۹ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۳:۲۰:۴۳ عصر) ، MohammadRN (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۳:۲۸:۴۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۴:۲۱:۲۸ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۹، ۲۲:۲۹:۴۴ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۲:۳۴:۴۴ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۱۴:۵۷:۴۱ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۱:۲۹:۵۰ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲۰، ۱۴:۲۸:۰۴ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۴/۲۰، ۱۴:۲۸:۲۰ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۴/۲۱، ۱۸:۴۳:۰۴ عصر) ، tofighi (۱۳۹۰/۴/۲۲، ۲۲:۴۳:۴۹ عصر) ، moohiol (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۳:۲۳:۲۹ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۲۴، ۱۱:۳۲:۵۲ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۰/۷/۱۲، ۲۲:۱۰:۵۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۱۹:۲۲:۰۲ عصر) ، warriors (۱۳۹۰/۷/۳۰، ۰۴:۲۹:۴۲ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۱:۳۳:۴۸ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۱/۱/۴، ۰۶:۰۸:۲۳ صبح) ، prp-e (۱۳۹۱/۱/۴، ۰۹:۱۴:۵۸ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۴، ۱۲:۰۶:۲۸ عصر) ، رضوان (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۰:۲۳:۴۰ صبح) ، mohsenazizi (۱۳۹۱/۴/۳۰، ۰۹:۱۲:۲۱ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" فارسی آخرین نسخه - توسط cniran - ۱۳۹۰/۱/۲، ۱۸:۳۲:۱۷ عصر
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" فارسی آخرین نسخه - توسط ssd - ۱۳۹۰/۴/۱۷، ۲۳:۱۲:۴۵ عصر
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" فارسی آخرین نسخه - توسط ssd - ۱۳۹۰/۴/۱۸، ۱۰:۴۰:۳۷ صبح
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" فارسی آخرین نسخه - توسط ssd - ۱۳۹۰/۴/۱۸، ۱۴:۵۵:۱۷ عصر
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" فارسی آخرین نسخه - توسط ssd - ۱۳۹۰/۴/۱۸، ۱۶:۴۸:۲۸ عصر
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" فارسی آخرین نسخه - توسط ssd - ۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۲:۳۱:۲۳ عصر
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" فارسی آخرین نسخه - توسط ssd - ۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۹:۰۸:۱۷ عصر
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" فارسی آخرین نسخه - توسط ssd - ۱۳۹۰/۴/۲۰، ۱۷:۴۶:۳۷ عصر
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" پارسی آخرین نسخه - توسط ms83 - ۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۴:۴۰:۲۷ صبح
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" پارسی آخرین نسخه - توسط ms83 - ۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۵:۲۷:۲۲ صبح
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" پارسی آخرین نسخه - توسط ms83 - ۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۷:۰۷:۴۷ صبح
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" پارسی آخرین نسخه - توسط ms83 - ۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۹:۰۷:۲۲ صبح
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" پارسی آخرین نسخه - توسط ms83 - ۱۳۹۰/۸/۲۷، ۱۲:۳۹:۰۳ عصر
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" پارسی آخرین نسخه - توسط ms83 - ۱۳۹۰/۸/۲۸، ۱۳:۵۰:۱۶ عصر
RE: پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" پارسی آخرین نسخه - توسط ms83 - ۱۳۹۰/۸/۲۹، ۰۴:۱۸:۱۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان