هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پلاگین Style Usernames در قالب جدید
(۱۳۹۵/۸/۱۹، ۰۰:۰۷:۰۸ صبح)firstboy000 نوشته است: درمورد رفع کش کنندگیش باید بگم که شما باید به کدهای htaccess تون نگاه کنید، شاید کش کنندگی از اون باشه، یا بصورت پیشفرض سرور تنظیمات کشش فعال باشه و شما باید با اعمال کد هایی کش کنندگی رو کم کنید.

راهکار غیر فنی: قسمت تنظیمات > پیکربندی > تنظیمات سرور و بهینه سازی، جی زیپ فعال کنید، سطح 4 بذاری، جلوگیری از کش صفحات رو هم بله بذارید یا خیر(تست کنید)، کش مرورگر رو کامل خالی کنید، 12 ساعت بعد تست کنید اگر مشکل داشت گزینه کوچک سازی قالب بندی ها رو هم فعال کنید، شاید تاثیر داشت.

هیچ فرقی نکرد همون رو حالت کِش مونده حتی پلاگین ها رو هم تست کردم  فرقی نکرد البته این مشکل 1 هفته هست که پیش اومده قبل نصب پلاگین برترین ارسال کنندگان سالم بود نصب کردم با قالب جور نبود حتی پلاگین هم ادیت کردم نسخه 1.8 هم کردم بازم مشکل پلاگین بود حذفش کردم اما اسم پلاگین تو قسمت پیکربندی پایین لیست تنظیمات پلاگین مونده و هر کاری میکنم پاک نمیشه حتی پوشه پلاگین توی هاستم تست کردم از هاست پاک شده ولی از پنل پاک نشدن شاید مشکل کِش از همین پلاگین باشه که اسمش هنوز 8 تا مونده  ردیفی [b]Index Top Posters من احتمال میدم کش شدن انجمن از این پلاگین باشه

[/b]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۰۵ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
مشکل پلاگین Style Usernames در قالب جدید - توسط Develepor - ۱۳۹۵/۸/۱۵، ۱۷:۱۸:۰۸ عصر
RE: مشکل پلاگین Style Usernames در قالب جدید - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۸/۱۶، ۱۹:۵۰:۲۴ عصر
RE: مشکل پلاگین Style Usernames در قالب جدید - توسط Develepor - ۱۳۹۵/۸/۱۶، ۲۱:۳۶:۱۹ عصر
RE: مشکل پلاگین Style Usernames در قالب جدید - توسط Develepor - ۱۳۹۵/۸/۱۶، ۲۱:۴۸:۰۷ عصر
RE: مشکل پلاگین Style Usernames در قالب جدید - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۸/۱۷، ۲۲:۲۳:۰۱ عصر
RE: مشکل پلاگین Style Usernames در قالب جدید - توسط Develepor - ۱۳۹۵/۸/۱۸، ۱۵:۳۱:۱۰ عصر
RE: مشکل پلاگین Style Usernames در قالب جدید - توسط Develepor - ۱۳۹۵/۸/۱۸، ۱۵:۴۳:۰۴ عصر
RE: مشکل پلاگین Style Usernames در قالب جدید - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۸/۱۹، ۰۰:۰۷:۰۸ صبح
RE: مشکل پلاگین Style Usernames در قالب جدید - توسط Develepor - ۱۳۹۵/۸/۲۰، ۱۲:۵۴:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان