هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم
سلام
یکی از کاربرام امروز بابت سرعت خیییییلی کم سایت ازم گلایه کرد. بعدش وقتی رفتم توی سایت gtmetrix و تست کردم دیدم که سرعت سایتم 16 ثانیه شده!!! Huh
خیلی برام عجیب بود چون دو روز قبل که سرعت رو تست کردم زیر دو ثانیه بود!!
فکر کردم مشکل از هاستمه. بهشون که تیکت دادم بهم یه سری آموزش دادن و گفتن از سرور نیست. وقتی توی سایت gtmetrix طبق آموزششون چک کردم اون چیزارو فهمیدم که مشکل از پلاگین سپاس و پلاگین حالت من هستش!!!
پشتیبانی هاستم اینو گفتن: "تعدادی فایل جاوا اسکریپت به صورت متوالی فراخوانی شده اند که یکی از آنها thx.js "
چرا اینجوری شدن نمیدونم دلیلشو اما قبلا اینطوری نبودن
با غیر فعال کردن این دو پلاگین دوباره سرعتم زیر 2 ثانیه شد. این کار رو چند بار تکرار کردم و مطمئنم که از این دو پلاگینه
ببخشید که داستان نوشتم. برای فهم دقیقش بود
لطفا بفرمایید چرا اینجوری شده و راه حلش چیه؟؟
پیشاپیش ممنونم از جواب و راهنماییتون Heart
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط ashpazkhanoom - ۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۲۲:۰۱:۳۸ عصر
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط MISTER - ۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۲۲:۲۲:۱۲ عصر
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط ashpazkhanoom - ۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۲۲:۳۳:۴۷ عصر
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط MISTER - ۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۲۳:۵۷:۰۰ عصر
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط ashpazkhanoom - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴، ۱۲:۱۳:۵۷ عصر
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴، ۱۲:۲۸:۵۲ عصر
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط ashpazkhanoom - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴، ۱۳:۴۱:۲۲ عصر
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴، ۱۴:۰۲:۴۰ عصر
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط ashpazkhanoom - ۱۳۹۴/۱۲/۲۵، ۱۳:۵۱:۰۷ عصر
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱۲/۲۵، ۱۷:۰۴:۱۳ عصر
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط ashpazkhanoom - ۱۳۹۴/۱۲/۲۵، ۱۸:۳۷:۱۸ عصر
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱۲/۲۶، ۰۹:۳۱:۳۵ صبح
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط ashpazkhanoom - ۱۳۹۴/۱۲/۲۷، ۰۱:۲۱:۲۲ صبح
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱۲/۲۷، ۰۹:۴۲:۴۱ صبح
RE: مشکل کاهش سرعت به خاطر دو پلاگین»مهم - توسط IeDb - ۱۳۹۵/۲/۸، ۱۶:۱۵:۴۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان