هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لود نشدن قالب
(۱۳۹۴/۵/۲۱، ۲۳:۰۶:۳۷ عصر)firstboy000 نوشته است: اونها ارور نیستن، یک پیشنهاد بهینه سازی مربوط بهشون داده.

1- فایل http://dbookshop.ir/cache/themes/theme4/me.css بریک شده، به طور ناگهانی کداش پاک شده، اصلاحش کنید.
2- کوئری اضافی جلوی آدرستون دیده شده. ?rndtime=14394042361831075111، خودتون اضافه کردید؟
پلاگین هاتون رو غیرفعال کنید و تست کنید و حتما ببینید که حذف شده یا نه.
3- کدهای div بسته اضافی توی قالب nav و footer دیده شده. البته فکر نکنم از اینا باشه.

چیزی که الان چک کردم و نتیجه ای که دیدمو میگم، پوسته دومی روی انجمنتون نصب دارید، با انتخاب اون پوسته ، قالب بدون بهم ریختگی و عدم لود شدگی، بالا اومد.

تفاوت کلی که دیدم توی این دو پوسته توی فایل های me.css بودکه که قالب اولیه ناقصه و درقالب دوم سالمه، قطعا مشکل از همونه.

درود مهندس
خیلی گلی مهندس ، خدا خیرت بده ، داشتم قالب رو از صفر میساختم ( با راهنمایت مثل روز اول شد ) 

1- دقیقا کد قالب me.css کاملا حذف شده بود!
2- بله ، پلاگین Fix Cache (1.1) نصب کردم یادم رفت حذفش کنم (حذف شد )
3- کد ( div بسته اضافی توی قالب nav و footer دیده شده ) رو نفهمیم کدوماست ! میشه یه راهنمایی کنید

در کل دمت گرم  Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطanvaryy (۱۳۹۴/۹/۲۷، ۲۰:۱۷:۵۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۵۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۴۴ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
لود نشدن قالب - توسط motorola30 - ۱۳۹۴/۵/۲۱، ۱۴:۱۶:۵۶ عصر
RE: لود نشدن قالب - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۵/۲۱، ۱۴:۴۲:۵۸ عصر
RE: لود نشدن قالب - توسط motorola30 - ۱۳۹۴/۵/۲۱، ۱۹:۰۶:۳۱ عصر
RE: لود نشدن قالب - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۵/۲۱، ۲۳:۰۶:۳۷ عصر
RE: لود نشدن قالب - توسط motorola30 - ۱۳۹۴/۵/۲۲، ۰۰:۰۰:۲۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان