هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: با وجود انجمن ساز های رایگان موافید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله!
41.18%
7 41.18%
خیر!
58.82%
10 58.82%
در کل 17 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb
من تا به حال داخل هیچ انجمن ساز رایگانی فعالیت نداشته و نخواهم داشت ...

کار کردن با کد ها و نصب و غیرفعال کردن و هر چیزی که فکرشو بکنید من سر انجمن و سایت پیاده کردم تا یاد گرفتم ...

اونم نه خیلی سخت ... بلکه 1 ماه اولی که سرویس های خودمو فعال کردم ...

انجمن ساز های رایگان و بیشتر سرویس های وبلاگدهی کار افرادی مثل مارو فقط توش ... Big Grin

شما الان ببین انجمن من در رابطه با بازیه ...

سرچ کُن توی گوگل : گیم - ببین 10 میلیون وبلاگ بی سر و ته میاد که هیچ کدوم هیچ فایده ای ندارنا ولی چون یکی یه پست دادن همینطوری دیگه ایندکس شدن و ...

اگر بخوام توضیح بدم یه مقاله میشه برای خودش ...

بعضی ها میگن پس هیچ کس حق نداره بیاد مسائل مربوط به حرفه ش - یا دلنوشته حتی و ... بنویسه توی اینترنت ؟؟

خوب بله ... الان خبر مرگم انجمن من مثلا در رابطه با گیم و بازیه ... اگر بحث انتشار مسائل مربوط باشه خوب بیاد تاپیک بده ...

یا مثلا دلنوشته ((ماشالله ایران تا دلت بخواد سایتای سرگرمی داره ...)) مثلا کلوب یا ...

پس نتیجه میگیریم افراد فقط برای خالی نبود عریضه یه چیزی میسازن ...

یه سرویس وبلاگدهی ترجیحا بلاگفا هم برای اونایی که دیگه واقعا به داشتن یه فضای خصوصی و البته رایگان و ... نیاز دارن ... !!
ما که رفتیم ... اینجا مال ما نیست ...
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۲:۴۹:۰۷ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۱۷، ۱۱:۳۲:۱۹ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۳/۶/۱۷، ۱۲:۰۷:۱۲ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - توسط barbod_cigari - ۱۳۹۲/۱۰/۱، ۲۰:۵۵:۵۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان