مرجع پارسی MyBB
نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: ارتباط با شما (https://community.mybbiran.com/forum-44.html)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://community.mybbiran.com/forum-58.html)
+---- انجمن: انتقادات، پیشنهادات (https://community.mybbiran.com/forum-61.html)
+---- موضوع: نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb (/thread-15511.html)

صفحه‌ها: 1 2

نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - محمد تی ام - ۱۳۹۲/۱۰/۱

با سلام

دوستان میخواستم نظر شما رو در رابطه با انجمن ساز هایی که بطور رایگان سرویس میدن و باعث این میشن که هر کسی که دوست داره میاد یه انجمن رو بدون اینکه بتونه خوب اداره ش کنه میسازه و میره تو سایتای مختلف تبلیغ و باعث ایجاد مشکلاتی در سایت های دیگه میشه

البته پشتیبانی تک بی بی هم که پاسخ گو مشکلات نیست

من که خودم با وجود اینگونه انجمن ساز های رایگان مخالفم نظر شما چیه؟

RE: نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - firstboy000 - ۱۳۹۲/۱۰/۱

من مخالف نیستم.اما با سرویس دهی قویتر کارو زیاد جالب نمیکنن.
برای این خوبه که دستشون راه بیفته و با مبانی انجمن سازی و وب سازی آشنا بشن.بعد با مباحث بزرگترش آشنا بشن و بیان یه وب سایت راه اندازی کنن.
من از این نظر با رایگان ها مخالف نیستم.

خودتون دقت کنید.هممون از وبلاگ شروع کردیم تا بفهمیم سایت چیه.Heart

RE: نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - forlive - ۱۳۹۲/۱۰/۱

من هم با این انجمن ساز های رایگان مخالفم!!!!

یک سرویس ضعیف مثل تک بی بی که فقط جنبه تشریفاتی و آزمایشی داره به هیچ دردی نمیخوره!!

به نظر من باید تعداد کمی انجمن لایسنس باشه ولی مفید و کارایایی ده تا انجمن رو داشته باشه. نه اینکه هزار

نوع انجمن با هزار نوع محتوای الکی باشه که کاربر رو سر در گم بکنه.

RE: نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - محمد تی ام - ۱۳۹۲/۱۰/۱

(۱۳۹۲/۱۰/۱، ۱۷:۱۸:۲۵ عصر)firstboy000 نوشته است: من مخالف نیستم.اما با سرویس دهی قویتر کارو زیاد جالب نمیکنن.
برای این خوبه که دستشون راه بیفته و با مبانی انجمن سازی و وب سازی آشنا بشن.بعد با مباحث بزرگترش آشنا بشن و بیان یه وب سایت راه اندازی کنن.
من از این نظر با رایگان ها مخالف نیستم.

خودتون دقت کنید.هممون از وبلاگ شروع کردیم تا بفهمیم سایت چیه.Heart

من که اگه از این نظر میخواین بگین localhost خیلی بهتره

RE: نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - firstboy000 - ۱۳۹۲/۱۰/۱

نه نه.دقت کن.ما اگر از وبلاگ استفاده نمیکردیم درک سایت برامون سخت بود.این که بیای توی دنیای کد نویسی و سخت و بالا پایین کردنش.
ما میرفتیم تو وبلاگ یه مطلب مینوشیتم دکمه میزدیم نمایش میداد.بعد کم کم با قالباش آشنا شدیم.بعد قرار دادن کد های اضافه.همینطور پیشرفتیم.نا خواسته جذب برنامه نویسی شدیم.تا حدودی بهش نزدیک شدیم اما کامل یاد نگرفتیم اما مفهمون کد نویسی رو فهمیدیم چیه.
این برای پایه خوبه.اینکه بیای اول کاری از دیتابیس و یو آر ال و dns و خیلی چیزا دیگه حرف بزنیم خیلی سخته درکش.

RE: نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - Amin Yaghubi - ۱۳۹۲/۱۰/۱

خیر ! موافق نیستم !

RE: نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - محمد تی ام - ۱۳۹۲/۱۰/۱

اینطوری اگه برای آموزش میگی هاست رایگان خیلی بهتره چون از صفره خیلی بهتره

خب توی تک بی بی که دیتابیس نداره

البته اینکه منو به دنیای پر از رمز و راز php و... وارد کرد هک کردن بود

RE: نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - barbod_cigari - ۱۳۹۲/۱۰/۱

من تا به حال داخل هیچ انجمن ساز رایگانی فعالیت نداشته و نخواهم داشت ...

کار کردن با کد ها و نصب و غیرفعال کردن و هر چیزی که فکرشو بکنید من سر انجمن و سایت پیاده کردم تا یاد گرفتم ...

اونم نه خیلی سخت ... بلکه 1 ماه اولی که سرویس های خودمو فعال کردم ...

انجمن ساز های رایگان و بیشتر سرویس های وبلاگدهی کار افرادی مثل مارو فقط توش ... Big Grin

شما الان ببین انجمن من در رابطه با بازیه ...

سرچ کُن توی گوگل : گیم - ببین 10 میلیون وبلاگ بی سر و ته میاد که هیچ کدوم هیچ فایده ای ندارنا ولی چون یکی یه پست دادن همینطوری دیگه ایندکس شدن و ...

اگر بخوام توضیح بدم یه مقاله میشه برای خودش ...

بعضی ها میگن پس هیچ کس حق نداره بیاد مسائل مربوط به حرفه ش - یا دلنوشته حتی و ... بنویسه توی اینترنت ؟؟

خوب بله ... الان خبر مرگم انجمن من مثلا در رابطه با گیم و بازیه ... اگر بحث انتشار مسائل مربوط باشه خوب بیاد تاپیک بده ...

یا مثلا دلنوشته ((ماشالله ایران تا دلت بخواد سایتای سرگرمی داره ...)) مثلا کلوب یا ...

پس نتیجه میگیریم افراد فقط برای خالی نبود عریضه یه چیزی میسازن ...

یه سرویس وبلاگدهی ترجیحا بلاگفا هم برای اونایی که دیگه واقعا به داشتن یه فضای خصوصی و البته رایگان و ... نیاز دارن ... !!

RE: نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - a.armaney - ۱۳۹۲/۱۰/۱

من به عنوان کسی که یک انجمن برتر تک بی بی رو دارم و یک سال تونستم با شرایط گندش دووم بیارم واقعا با وجود این طور ارائه دهنده هایی مخالف هستم...

در حالی که با ارائه هاست رایگان کاملا موافق هستم

یک کار پرسود و نه چندان وقت گیر هستش که اگه ی گروه 4-5 نفره انجامش بدن مطمئنا بازدهی خیلی زیادی هم خواهد داشت...............Smile

RE: نظر شما درباره وجود انجمن ساز های رایگان بی کیفیتی مثله takbb - forumpouya - ۱۳۹۳/۶/۱۷

مردم فکر میککن هر چیزی رایگانه بهتره
در صورتی که اینطور نیست