هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش کامل کادر بندی پست بیت
ااااااااااااااااااااااااااه
بزرگترین اشتباه من این بوده که اومدم مابی بی نصب کردم واسه انجمن
همه پلاگین ها و چیزای باحالش مشکل دارهAngryAngryAngry
پاسخ
(۱۳۹۱/۸/۲۶، ۰۲:۱۹:۱۷ صبح)ironline نوشته است: نشد این کارا رو کردم مرحله به مرحله اما نشدHuh
خیلی پشتیبانی ضعیفه
این افقی کردن پست بیت هم هر کاری میکنم درس نمیشه

(۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۵:۵۰:۴۹ عصر)ironline نوشته است: ااااااااااااااااااااااااااه

دوست عزیز دقیقا بگید مشکلتون چی هست؟
افقی کردن پست بیت یعنی چی؟ یعنی منظورتون اینه که میخواید پست بیتتون افقی باشه ولی نیست؟
و الان که بررسی کردم هم پست بیتتون افقی بود و هم 3 کادر در همون پست بیت افقی وجود داشت
باز دقیق بفرمایید تا دوستان بررسی کنن
myavarahmadi سابق
پاسخ
(۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۶:۰۸:۴۹ عصر)myavarahmadi نوشته است:
(۱۳۹۱/۸/۲۶، ۰۲:۱۹:۱۷ صبح)ironline نوشته است: نشد این کارا رو کردم مرحله به مرحله اما نشدHuh
خیلی پشتیبانی ضعیفه
این افقی کردن پست بیت هم هر کاری میکنم درس نمیشه

(۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۵:۵۰:۴۹ عصر)ironline نوشته است: ااااااااااااااااااااااااااه

دوست عزیز دقیقا بگید مشکلتون چی هست؟
افقی کردن پست بیت یعنی چی؟ یعنی منظورتون اینه که میخواید پست بیتتون افقی باشه ولی نیست؟
و الان که بررسی کردم هم پست بیتتون افقی بود و هم 3 کادر در همون پست بیت افقی وجود داشت
باز دقیق بفرمایید تا دوستان بررسی کنن

ببخشید عمودی کردن پست بیت

مشکل من که با مای بی بی یکی دوتا نیس
من میخوام یه انجمنی مثل این اکی کنم
www.Forum.hammihan.com
این انجمن ویبولتین هست
امکاناتش خیلی باحاله یه گشت تتوش بزنید میبیند از آیکون کنار تالار ها تا .... دعوت کاربران به موضوع بدون ارسال ایمیل
و ...
کاربر فعال 24 ساعت گذشته
این یه امکانات دیگه
ببینید چه باحاله

پلاگین مدال هم که من گذاشتم اجرا نداد برشداشتم کلی گشت زدم تو مای بی بی ایرا ولی مشکلم برطرف نشد
پاسخ
تو مای بی بی انجمن زیباتر از این خیلی زیاد هست. خیلی
اکثر امکانات اونجا هم مای بی بی داره. همینجا هم هست ولی متاسفانه کاربرا لقمه جویده شده میخوان و حاضر نیستن دنبال چیزی که میخوان بگردن
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۷:۰۶:۲۷ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۷:۱۰:۴۷ عصر) ، ironline (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۹:۲۰:۰۸ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۹:۲۸:۲۵ عصر)
دوست عزیز خب هر سیستمی مشخصات خاص خودش رو داره، و مای بی بی رو با مقداری صرف وقت و با هزینه می توان بسیار زیبا و کارآمد نمود

بسیاری از کارها در همین انجمن آموزشهاش وجود داره، فقط باید برای پیدا کردنشون مقداری حوصله به خرج بدید و برای انجمشون هم مقداری دقت، بعنوان مثال برای عمودی میتونید از این تاپیک استفاده کنید: چگونه نوع نمایش پست را برای کاربران تحمیل کنیم!؟ (عمودی کردن مشخصات کاربر) (به کوئری ذکر شده در تاپیک دقت کنید)

برای کاربران فعال می تونید از اینها استفاده کنید: اولی، دومی، سومی

برای آمار پایین انجمن که دقیقا مثل همون رو داریم: پلاگین آمار حرفه ای ProStats

و بسیاری موارد دیگر
در هر حال هر چیزی هم که اینجا نبود شما میتونید به پلاگین نویسان عزیز درخواست بدید با اندکی هزینه طی دو سه روز براتون انجام میدن
موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۷:۵۲:۰۴ عصر) ، ironline (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۹:۲۰:۰۳ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۹:۲۸:۱۱ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۰۲:۳۹:۱۸ صبح)
ممنون از شما Heart امیدوارم که بتونم انجمنم رو حتی از اونجا هم بهتر کنم اگه سوالی داشتم میام سراغتون Big Grin

CoolCool
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۲۰:۱۲:۲۱ عصر)
فقط یه نکته خیلی مهم:

هر پلاگینی که دیدین رو نصب، و هر آموزشی رو روی انجمنتون پیاده نکنین
یه ساب فروم کاملا مشابه فروم (قالب و پلاگینهای فعال و ...) بسازین و تغییرات رو اول اونجا پیاده کنین اگر مشکلی نداشت بعد رو فروم اصلی اجرا کنین.
اگر هم پلاگینی رو نمیخواین غیرفعال و حذف کنید. فایلهاشم از هاست پاک کنید

انجمن و هاست وقتی اشغالدونی بشه با هر تغییر کوچکی مشکل ایجاد میکنه. چیزی هست که دیدم

موفق باشینHeart
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۰۰:۲۷:۲۶ صبح) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۰۲:۴۰:۱۰ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۲:۰۵:۲۵ عصر)
بگید مشکل از چیه
کد:
{$ignore_bit}
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}" id="post_{$post['pid']}">
    <tr>
        <td class="{$altbg}" width="15%" valign="top" style="white-space: nowrap; text-align: center;"><a name="pid{$post['pid']}" id="pid{$post['pid']}"></a>
        <style>
    <!--
.amin{
    border-style:solid;
    border-width:1px;
    -moz-border-radius-bottomright:6px;
    -moz-border-radius-topleft:6px;
    -moz-border-radius-bottomleft:6px;
    -moz-border-radius-topright:6px;

-webkit-border-radius: 6px 06px 0;
border-radius: 6px 0 6px 0;
-webkit-border-top-left-radius: 6px; /* pour Chrome */
-webkit-border-bottom-right-radius: 6px; /* pour Chrome */

background-color:#EFEFEF;
    border-color:#DDDDDD #DDDDDD #C4C4C4 #C4C4C4;
    -moz-box-shadow:0 0 8px rgba(0, 0, 0, 0.3);
    direction:rtl;
    font-family:Tahoma;
    font-size:11px;
    margin:4px 7px;
    padding:3px;
    text-align:center;
    }
    -->
</style>

<div class="mr-abdollah"> <strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> </div>
    <div class="mr-abdollah">{$post['useravatar']}</div>
    <div class="mr-abdollah">{$post['groupimage']}<br></div>
    <div class="mr-abdollah"><font color="#0000bb"><a href="search.php?action=finduser&amp;uid={$post['uid']}">یافتن تمام ارسالهای نویسنده</a></font></div>
    <div class="mr-abdollah"><font color="#800080">وضعیت : {$post['onlinestatus']}</font></div>
    <div class="mr-abdollah"><font color="#800080">{$post['user_details']}</font></div>
       </strong>
       <br />

</span>
    </td>
    <td class="{$altbg}" valign="top">
        <table width="100%">
            <tr><td>{$post['posturl']}<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>
            <br />
            <div id="pid_{$post['pid']}" class="post_body">
                {$post['message']}
            </div>
            {$post['attachments']}
            {$post['signature']}
            <div style="text-align: left; vertical-align: bottom;" id="post_meta_{$post['pid']}">
                <div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</div>
                {$post['iplogged']}
            </div>
        </td></tr>
    </table>
</td>
</tr>
<tr>
    <td class="{$altbg}" style="white-space: nowrap; text-align: center; vertical-align: middle;"><span class="smalltext">{$post['postdate']} {$post['posttime']}</span></td>
    <td class="{$altbg}" style="vertical-align: middle;">
        <table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
            <tr valign="bottom">
                <td align="right" ><span class="smalltext">{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}</span></td>
                <td align="left">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}</td>
            </tr>
        </table>
    </td>
</tr>{$post['thxdsp_inline']}
</table>{$post['thxdsp_outline']}
پاسخ
درود
اصلا مشکل شما چیه؟
مگه بیست سوالیه؟
مشکل بگید بعد درخواست کمک کنیدWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
من پست بیتم رو کادر بندی کردم ولی یک 2 تا سوال دارم
الان دور پلاگین مدال کادر هستش
بریا بعضی هایی که مدال نگرفتن هم کادر خال میاد که زیبا نیست من می خوام کلا کادر رو از دور پلاگیم مدال بردارم چیکار کنم

2 پلاگین points رو نصب کردم اگه بخوام دورش کادر بندازم چیکار کنم

ممنون مشکلم حل شد
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان