هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین برترین ارسال کنندگان Top Posters
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: برترین ارسال کنندگان Top Posters
[تصویر:  version.png] نسخه: 0.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: Yaldaram
[تصویر:  d.png] معرفی: 31st December 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: --
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: نمایش یک لیست از برترین ارسال کنندگان در قسمت آمار (مانند وی بی)

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت > سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_Top_Posters_0.1.zip (اندازه: 4.42 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,342)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/top-posters

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۱۴:۰۷:۱۷ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۱۴:۱۲:۲۰ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۱۶:۵۷:۱۶ عصر) ، sab-zero (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۲۳:۳۱:۰۰ عصر) ، nourooz (۱۳۸۹/۱۲/۲، ۱۴:۲۳:۰۰ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۹، ۱۴:۴۴:۱۹ عصر) ، MohammadRN (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۲۳:۰۰:۵۱ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۴، ۱۳:۵۷:۱۰ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۶:۰۹:۵۵ عصر) ، riches2011 (۱۳۹۰/۵/۴، ۲۱:۲۲:۱۴ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۶/۷، ۰۰:۵۱:۴۲ صبح) ، danyaltj (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۲۰:۵۱:۰۲ عصر) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۰۶:۲۲ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۳:۲۷:۵۰ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۲/۴، ۰۴:۴۶:۳۶ صبح) ، lawyer (۱۳۹۱/۲/۲۷، ۱۲:۴۵:۱۴ عصر) ، drhz (۱۳۹۱/۳/۴، ۰۹:۱۷:۳۷ صبح) ، hamidkag (۱۳۹۱/۶/۹، ۰۹:۲۵:۴۷ صبح) ، amirav (۱۳۹۱/۷/۱۳، ۰۸:۵۶:۴۱ صبح) ، swastika (۱۳۹۱/۸/۲۳، ۱۸:۲۳:۳۳ عصر) ، SMART BOY (۱۳۹۲/۳/۱۳، ۲۲:۴۳:۴۱ عصر)
الان این با اون قبلیه چه فرقی می کنه؟!!
الان من نصب کردم کجا نشون میده؟!! توی آمار هم نیست!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۶/۷، ۰۰:۵۱:۳۹ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۰۶:۲۷ عصر)
سلام من نصبش کردم و در قسمت پیکربندی هم فعالش کردم ولی جایی نشون نمی ده باید چی کار کنم
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۶/۷، ۰۰:۵۱:۳۵ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۰۶:۲۸ عصر)
باید متغیرش رو به قالبتون اضافه کنید
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۶/۷، ۰۰:۵۱:۲۹ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۰۶:۳۱ عصر)
اینم متغیرش:

کد php:
{$tt_posters
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۲:۳۶:۳۲ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۶/۷، ۰۰:۵۱:۲۵ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۰۶:۳۳ عصر)
با سلام و احترام
این کد رو به کدام قسمت قالب باید اضافه کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۶/۷، ۰۰:۵۱:۲۲ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۰۶:۳۵ عصر)
قالب مورد تظر>Index Page Templates و بخش index
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۶/۷، ۰۰:۵۱:۱۷ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۰۶:۳۶ عصر)

اين پلاگين كار نميكنه .. لطف كنيد اول مطمئن بشيد كار ميكنه بعدا پست بزنيد ...
پاسخ
 سپاس شده توسطarsamari91 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۰۶:۳۷ عصر)
اگه کار نمیکنه پس اون تصویر نمونه چیه؟
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطarsamari91 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۰۶:۳۹ عصر) ، javad_b76 (۱۳۹۱/۲/۸، ۱۳:۰۰:۵۳ عصر)
اما مال من که بخشی برای آپلود فایل در انجمن نداره
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] (محصول مای بی بی ایران) برترین ارسال کننده ها Index Top Posters Pars 125 109,068 ۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۸:۱۴:۰۰ عصر
آخرین ارسال: firstboy000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان