هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین بخش بازی Game Section
Tongue 
درود بر دوستان،

پلاگین: بازی آنلاین Game Section
[تصویر:  version.png] [b]نسخه:[/b] 1.2 RC3.2

[تصویر:  info.png] [b]عملکرد:[/b] این پلاگین یک سیستم قدرتمند برای بازی کردن بر روی انجمن شما ایجاد می کند.

[تصویر:  user.png] نویسنده: Paretjel
[تصویر:  d.png] [b] معرفی: [/b]
----------
[تصویر:  d.png][b] آخرین بروزرسانی: [/b]
------

[تصویر:  wrench.png] [b] نصب:[/b] آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png][b] نمونه:[/b]

[تصویر:  1322010758.jpg]

[تصویر:  1293509480.jpg]

[تصویر:  1272546754.jpg]

دانلود مجموعه کامل فارسی:

.zip   Game Section {MyBBIran.com}.zip (اندازه: 184.59 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,049)

این پلاگین توسط Kevin فارسی سازی شده است
G-mail: mohammedzangeneh@gmail.com

[تصویر:  house_link.png][b] لینک اصلی:[/b]
-----------

توجه: بخش مدیریت این پلاگین نیز به طور کامل فارسی شده است.
 سپاس شده توسطSaintAnger (۱۳۸۸/۱۱/۹، ۲۲:۳۷:۳۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۱۱/۹، ۲۲:۳۸:۵۲ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۸/۱۱/۹، ۲۳:۱۸:۵۷ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۱۰، ۰۱:۵۸:۳۳ صبح) ، masoud.n (۱۳۸۸/۱۱/۱۰، ۰۳:۲۱:۱۳ صبح) ، ghanari (۱۳۸۸/۱۱/۱۰، ۱۱:۲۵:۲۰ صبح) ، escada (۱۳۸۸/۱۱/۱۵، ۰۳:۴۷:۵۸ صبح) ، r_ezatpanah (۱۳۸۸/۱۱/۲۵، ۰۳:۳۸:۲۷ صبح) ، moro1374 (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۱۵:۰۵:۰۰ عصر) ، hamid18 (۱۳۸۸/۱۲/۱۳، ۱۸:۳۷:۰۱ عصر) ، warriors (۱۳۸۸/۱۲/۲۰، ۰۲:۴۶:۳۳ صبح) ، p30d30 (۱۳۸۹/۱/۲۱، ۰۸:۱۲:۰۳ صبح) ، ahoura (۱۳۸۹/۲/۳، ۱۰:۲۶:۳۴ صبح) ، Mehryar (۱۳۸۹/۴/۵، ۰۹:۲۰:۱۱ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۰۱:۴۷:۳۲ صبح) ، محمدی (۱۳۸۹/۶/۱۳، ۰۳:۰۶:۲۱ صبح) ، pathfinder (۱۳۸۹/۸/۱۳، ۱۸:۵۹:۴۷ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۹/۹، ۱۰:۳۷:۳۱ صبح) ، ahmadb (۱۳۸۹/۱۰/۱۳، ۲۱:۱۱:۵۰ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۱/۸، ۱۲:۵۰:۳۸ عصر) ، kamy_r (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۱۸:۳۱:۱۹ عصر) ، Master. (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۰۹:۰۸:۳۵ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۳:۲۸:۳۱ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۲/۹، ۱۲:۱۴:۱۹ عصر) ، arianik (۱۳۹۰/۲/۱۰، ۱۸:۵۲:۳۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۲/۱۳، ۲۰:۰۷:۳۷ عصر) ، flaov (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۸:۲۶:۵۲ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۱:۵۱:۳۲ عصر) ، Royaei (۱۳۹۰/۶/۲۲، ۰۰:۱۳:۰۵ صبح) ، farzinafn (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۱۷:۴۰:۲۶ عصر) ، atrevafa (۱۳۹۰/۷/۳، ۰۴:۴۷:۲۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۱۲، ۰۸:۳۳:۴۱ صبح) ، iman13 (۱۳۹۱/۱۰/۱۵، ۱۹:۳۰:۳۴ عصر) ، mromidansari (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۲۱:۵۰:۳۲ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۱۱/۶، ۰۰:۵۵:۵۳ صبح) ، Ramin89 (۱۳۹۲/۳/۲۹، ۲۱:۰۰:۵۰ عصر)
دوستان توجه کنند که این پلاگین حاوی فایل ویروس هست به طوری که بعد از آپلود فایلهای شما را نیز آلوده میکند .

من روی هر دو سایت خودم نصب کردم و هر دو سایتم ویروسی شده و گوگل بهشون گیر میده و دامنه سایت رو بلوکه میکنه و در لیست سیاه قرار میده .

کسانی که این پلاگین را نصب نموده اند از هاستینگ خود تقاضا کنند تا فایلهای شما را بررسی کنند .

Undecided
مردي که کوه را از ميان برداشت کسي بود که شروع به برداشتن سنگ ريزه ها کرد

[تصویر:  download.php?img=74]
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۲/۱۸، ۲۲:۵۸:۱۱ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۲/۱۸، ۲۳:۱۷:۳۱ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۲/۲۸، ۱۹:۱۶:۰۵ عصر) ، tishtar (۱۳۸۹/۴/۲۲، ۱۶:۳۳:۱۶ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۳:۲۹:۱۲ عصر)
بازيهاي اين پلاگين رو از كجا ميشه دانلود كرد اونطور كه من متوجه شدم بازيها به صورت tar مي باشد
tarantino از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
www.community.gamesection.org
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱، ۲۱:۵۹:۰۶ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۴/۱، ۲۲:۴۷:۰۰ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۴/۱، ۲۳:۲۱:۳۰ عصر) ، his7 (۱۳۸۹/۹/۶، ۰۷:۱۹:۵۸ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۳:۲۹:۳۰ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۵/۱، ۰۸:۳۵:۵۲ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۱۲/۱، ۰۰:۲۵:۰۸ صبح)
اگه میشه آدرس آخرین نسخه رو درسایت مادر هست بدید می خوام ترجمش کنم Big Grin
با بزرگ و کوچک نباید مزاح کرد زیرا بزرگ کینه ور گردد و کوچک دلیر
( ارسطو )
ببخشید یه سوال

این الان ویروس داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin
(۱۳۸۹/۴/۱۹، ۱۹:۲۰:۴۵ عصر)MAMADREZA نوشته است: ببخشید یه سوال

این الان ویروس داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin

دوستانی که مطلب ارسال میکنند لطف کنند لینک سایت مادر رو قرار بدهند
تا کسی شک نکنه که ویروس داره یا نه

---------------------
از لینک زیر ، نسخه بدون ویروس !!!!!!!!!!! را دانلود کنید
http://mods.mybboard.net/view/game-section
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۸/۶، ۱۷:۴۹:۲۵ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱، ۰۳:۴۱:۳۲ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۳:۲۹:۴۹ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۵/۳۰، ۰۹:۳۸:۵۳ صبح)
بنده هم کاملا متوجه نشدم : الان این نسخه فارسی که قرار دادید ویروس داره یا نه ؟ ممنون
1994 از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۳:۴۸:۱۰ عصر)
شما با آنتی ویروس خودت چک کن، اگر مشکل داشت نصب نکن . چون من الان خیلی از سایت ها را دیده ام که از این پلاگین بدون مشکلی استفاده میکنند. مثل سایت خودم.
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱، ۰۳:۴۱:۴۸ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۳:۴۸:۰۸ عصر)
سلام.آقا من این پلاگین بدون ویروس رو که میخام دانلود کنم لینکش مشکل داره.راستی تا یادم نرفته این پلاگین فقط یک بازی داره چجوری میتونم بازی بهش اضافه کنم و کلا فرمت بازی ها چیه و از کجا میتونم بازی هارو دانلود کنم
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان