هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
(۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۶:۱۷:۵۰ عصر)goldenaxis نوشته است: به این دلیل که به حالت اولیه اش برگردوندم تا این مشکل رو حل کنم و بعد دوباره فعالش کنم.

خب پس وقتي پست ميديد توقع داريد ما بر اساس چه چيزي جواب بديم . نه اطلاعات چنداني داديد و نه پلاگين استفاده شده براي بررسي در دسترس بود.

خب به هر حال ، از آخرين نسخه اديتور استفاده كنيد . در صورتي كه باز هم مشكل ادامه داشت با يه نرم افزاري مانند پلاگين فايرباگ مرورگر موزيلا فاير فاكس اررور هاي جاوا اسكريپت رو برسي كنيد.
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۲۱:۱۵:۴۴ عصر) ، Srbija (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۲۳:۴۰:۴۲ عصر)
جناب مدیر ، اقای مملی بزرگوار من تنها مشکلی که از روزی که تو این سایت عضو شدم نتونستم حل کنم همین پلاگین هست، اتفاقاً من هم فکر میکردم که فایل هارو به درستی آپلود نکردم ولی الان دوباره چک کردم هیچ مشکلی از جانب آپلود فایل ها و پلاگین متوجه نیست!

اگه امکان داره قابلیت دسترسی رو بدم به شما خودتون برام درستش کنید.
همونطور که گفتم تنها مشکلی که نتونستم حلش کنم همین هست .
قبلاً هم برای حل این مشکل خیلی این در اون در زدم
حتی براش تاپیک زدم ولی نشد که نشد. . .
اگه میشه کمکم کنید تا این مشکل هم مثل همیشه با کمک شما حل بشه. . .
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
جناب مملی این عکس ها رو از هاستم گرفتم
ببینید هم پلاگین درست آپلود شده و هم فایل های جاوا اسکریپت

[تصویر:  njpmlka1lmivaog1sltp_thumb.jpg]

[تصویر:  m2ysq2yb8sp0d3b4bt8p_thumb.jpg]

همونطور که میبیند مشکل از جای دیگه ای هست ، فایل ها به خوبی آپلود شدند و از جانب فایل ها مشکلی متوجه نیست، اگه میشه بیشتر توضیح بدید که امکان داره از کجا مشکل وجود داشته باشه

همونطور که گفتم نه تو پاسخ سریع میاد و نه تو قسمت پاسخ پیشرفته
We Are Basketball
 سپاس شده توسطmamaly12h (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۲:۱۶:۳۶ عصر)
(۱۳۹۰/۸/۲۱، ۰۰:۰۶:۱۷ صبح)Srbija نوشته است: جناب مملی این عکس ها رو از هاستم گرفتم
ببینید هم پلاگین درست آپلود شده و هم فایل های جاوا اسکریپت

[تصویر:  njpmlka1lmivaog1sltp_thumb.jpg]

[تصویر:  m2ysq2yb8sp0d3b4bt8p_thumb.jpg]

همونطور که میبیند مشکل از جای دیگه ای هست ، فایل ها به خوبی آپلود شدند و از جانب فایل ها مشکلی متوجه نیست، اگه میشه بیشتر توضیح بدید که امکان داره از کجا مشکل وجود داشته باشه

همونطور که گفتم نه تو پاسخ سریع میاد و نه تو قسمت پاسخ پیشرفته

خب ميشه گفت نحوه پرسش سوال با تصاوير و ... عالي بود.

اگر ميتوني يه يوزر با دسترسي ادمين حداقل به بخش قالب ها رو برام پيام خصوصي كن.
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۲:۲۰:۲۴ عصر) ، Srbija (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۴:۱۰:۴۴ عصر)
من میتونم استفاده کنم دزدی نیست؟
نقل‌قول: من میتونم استفاده کنم دزدی نیست؟

نه عزیز چرا دزدی باشه مگه از پارسی ساز مای بی بی ایران استفاده نمیکنی + رعایت کپی رایت Wink
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

من دیشب انجمن رو به 1.6.5 ارتقا دادم ادیتورم از کار افتاد
به نظر شما چطور میشه حلش کرد؟
(۱۳۹۰/۹/۹، ۰۹:۳۹:۵۵ صبح)ARVANT نوشته است: من دیشب انجمن رو به 1.6.5 ارتقا دادم ادیتورم از کار افتاد
به نظر شما چطور میشه حلش کرد؟

نسخه‌ی 1.0.3 پلاگین را از پست اول دریافت کرده و نصب کنید.
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۹، ۲۳:۴۷:۴۶ عصر) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۹/۱۰، ۰۴:۰۸:۳۷ صبح)
من انجمنم نسخه 1.6.5 اول hot editor نصب بود که غیرفعال کردم و اینرو نصب کردم تمام کارهایی رو هم که گفتین انجام دادم اما هیچ ادیتوری رو واسم نمایش نمیده لطفا راهنمایی کنید
[تصویر:  Forum%28Ad%29.jpg]
دوست عزیز تو صفحه اول دقیقاً تو پست اول جناب پارس توضیح دادن اوناییکه از ادتیور هات استفاده میکردن باید چیکار کنن! شما توجه نمیکنید دیگه. . .
We Are Basketball

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته - نسخه پارک انیمه carrow 55 43,839 ۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۱:۴۶:۳۱ صبح
آخرین ارسال: mohammadprh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان