هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر فعال کردن کد امنیتی در ثبت نام
با سلام و خسته نباشید به تمام دستندرکاران MYbb.

من میخواهم کد امنیتی را در قسمت ثبت نام غیر فعال کنم. لطفا نحوه ی غیر فعال کردنش را بگویید.

طبق قانون جست جو کردم نیافتم

با سپاس

انجمن تخصصی کاوه کرگ!
Http://Www.KavehKorg.Org
پاسخ
سرچ نکردید عزیز من
در پنل ادمین بخش تنظیمات تنظیمات ثبت نام و پروفایل کاربران گزینه تصویر امنیتی را غیر فعال کنید
Admin cp/configuration/setting/registration and user .../capcha
Off,no,..
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۲:۵۹:۳۹ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۶:۴۵:۳۶ عصر) ، S.H (۱۳۹۱/۱۱/۱۵، ۲۱:۵۶:۰۳ عصر) ، yazdan (۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۱۷:۴۷:۱۶ عصر) ، mahdibr10 (۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۲۳:۰۵:۵۷ عصر)
با سپاس از شما. ببخشید یک سؤال دیگر. نمیخواستم تاپیک دیگری ایجاد کنم. آیا میشود ای میلی که برای کاربرانی که ثبت نام میکنند و یک کد تأیید برایشان میفرستد متنش را تغییر داد?

بازم ممنون

یک سؤال
انجمن تخصصی کاوه کرگ!
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۲:۴۹:۳۴ عصر)kavehkorg نوشته است: با سپاس از شما. ببخشید یک سؤال دیگر. نمیخواستم تاپیک دیگری ایجاد کنم. آیا میشود ای میلی که برای کاربرانی که ثبت نام میکنند و یک کد تأیید برایشان میفرستد متنش را تغییر داد?

بازم ممنون

یک سؤال

سلام

فکر کنم بشود. سرچ کنید ایمیل فعالسازیRolleyes
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۰۱:۴۵:۰۶ صبح)Behr☺uz نوشته است: سرچ نکردید عزیز من
در پنل ادمین بخش تنظیمات تنظیمات ثبت نام و پروفایل کاربران گزینه تصویر امنیتی را غیر فعال کنید
Off,no,..

با سلام. این تنظیم در قسمت general config قرار داشت

(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۳:۰۱:۱۶ عصر)DJMOKHTAR نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۲:۴۹:۳۴ عصر)kavehkorg نوشته است: با سپاس از شما. ببخشید یک سؤال دیگر. نمیخواستم تاپیک دیگری ایجاد کنم. آیا میشود ای میلی که برای کاربرانی که ثبت نام میکنند و یک کد تأیید برایشان میفرستد متنش را تغییر داد?

بازم ممنون

یک سؤال

سلام

فکر کنم بشود. سرچ کنید ایمیل فعالسازیRolleyes

با سلام. سرچ کردم پیدا نشد.

لطفا اگر ممکن است قرار دهید

انجمن تخصصی کاوه کرگ!
پاسخ
 سپاس شده توسطashkanreal (۱۳۹۱/۶/۳۱، ۰۶:۵۳:۰۴ صبح) ، mahdibr10 (۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۲۳:۱۶:۵۰ عصر)
درود

کنترل پنل مدیرکل>پیکربندی>زبان ها> پارسی-Persian >ویرایش متغیر ها>email_activateaccount< messages.lang.php

من جست و جو کردم پیدا شد. لطفا در جست و جو دقت کنید.

http://community.mybbiran.com/thread-329...8%AA%D9%86
پاسخ
 سپاس شده توسطkavehkorg (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۲۰:۴۸:۲۸ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۰۱:۴۵:۰۶ صبح)Behr☺uz نوشته است: سرچ نکردید عزیز من
Off,no,..

سلام من گزینه capcha در اون قسمت ندارم فقط coppa هست که غیر فعالش کردم ولی باز هم کد امنیتی ثبت نام وجود دارد. آیا از مسیر دیگر میتوان غیر فعالش کرد؟Huh

[تصویر:  z782vi7btn1n8vjmtc57.jpg]
پاسخ
دوست عزیز سلام
من هم مشکل شما را داشتم
برای غیری فعال کردن کد امنیتی در هنگام ثبت نام از مسیر زیر انجام دهید.
پیکر بندی--> تنظیمات -->پیکر بندی عمومی(General Configuration)

پاسخ
 سپاس شده توسطdvdposti (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۲۱:۳۹:۱۶ عصر) ، amirashkan (۱۳۹۱/۱/۱، ۱۱:۴۳:۲۸ صبح) ، ashkanreal (۱۳۹۱/۶/۳۱، ۰۶:۵۳:۴۶ صبح) ، yazdan (۱۳۹۲/۱۰/۲۳، ۱۳:۳۶:۴۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان