مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: غیر فعال کردن کد امنیتی در ثبت نام
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید به تمام دستندرکاران MYbb.

من میخواهم کد امنیتی را در قسمت ثبت نام غیر فعال کنم. لطفا نحوه ی غیر فعال کردنش را بگویید.

طبق قانون جست جو کردم نیافتم

با سپاس

سرچ نکردید عزیز من
در پنل ادمین بخش تنظیمات تنظیمات ثبت نام و پروفایل کاربران گزینه تصویر امنیتی را غیر فعال کنید
Admin cp/configuration/setting/registration and user .../capcha
Off,no,..
با سپاس از شما. ببخشید یک سؤال دیگر. نمیخواستم تاپیک دیگری ایجاد کنم. آیا میشود ای میلی که برای کاربرانی که ثبت نام میکنند و یک کد تأیید برایشان میفرستد متنش را تغییر داد?

بازم ممنون

یک سؤال
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۲:۴۹:۳۴ عصر)kavehkorg نوشته است: [ -> ]با سپاس از شما. ببخشید یک سؤال دیگر. نمیخواستم تاپیک دیگری ایجاد کنم. آیا میشود ای میلی که برای کاربرانی که ثبت نام میکنند و یک کد تأیید برایشان میفرستد متنش را تغییر داد?

بازم ممنون

یک سؤال

سلام

فکر کنم بشود. سرچ کنید ایمیل فعالسازیRolleyes
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۰۱:۴۵:۰۶ صبح)Behr☺uz نوشته است: [ -> ]سرچ نکردید عزیز من
در پنل ادمین بخش تنظیمات تنظیمات ثبت نام و پروفایل کاربران گزینه تصویر امنیتی را غیر فعال کنید
Off,no,..

با سلام. این تنظیم در قسمت general config قرار داشت

(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۳:۰۱:۱۶ عصر)DJMOKHTAR نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۲:۴۹:۳۴ عصر)kavehkorg نوشته است: [ -> ]با سپاس از شما. ببخشید یک سؤال دیگر. نمیخواستم تاپیک دیگری ایجاد کنم. آیا میشود ای میلی که برای کاربرانی که ثبت نام میکنند و یک کد تأیید برایشان میفرستد متنش را تغییر داد?

بازم ممنون

یک سؤال

سلام

فکر کنم بشود. سرچ کنید ایمیل فعالسازیRolleyes

با سلام. سرچ کردم پیدا نشد.

لطفا اگر ممکن است قرار دهید

درود

کنترل پنل مدیرکل>پیکربندی>زبان ها> پارسی-Persian >ویرایش متغیر ها>email_activateaccount< messages.lang.php

من جست و جو کردم پیدا شد. لطفا در جست و جو دقت کنید.

http://community.mybbiran.com/thread-329...8%AA%D9%86
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۰۱:۴۵:۰۶ صبح)Behr☺uz نوشته است: [ -> ]سرچ نکردید عزیز من
Off,no,..

سلام من گزینه capcha در اون قسمت ندارم فقط coppa هست که غیر فعالش کردم ولی باز هم کد امنیتی ثبت نام وجود دارد. آیا از مسیر دیگر میتوان غیر فعالش کرد؟Huh

[تصویر:  z782vi7btn1n8vjmtc57.jpg]
دوست عزیز سلام
من هم مشکل شما را داشتم
برای غیری فعال کردن کد امنیتی در هنگام ثبت نام از مسیر زیر انجام دهید.
پیکر بندی--> تنظیمات -->پیکر بندی عمومی(General Configuration)