هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین خواندن پیام خصوصی کاربران توسط مدیریت Private Message Admin
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: خواندن پیام خصوصی کاربران توسط مدیریت Private Message Admin
[تصویر:  version.png] نسخه: 2.4.3

[تصویر:  info.png] عملکرد: پلاگین مفیدی است که به شما اجازه دسترسی به پیام خصوصی کاربران انجمن را می دهد. شما می توانید در میان پیام های کاربران جست و جو کنید، آن ها را بخوانید، پاک کنید و یا آرشیو بندی کنید.

[تصویر:  user.png] نویسنده: Ryan Gordon نسخه جدید توسط Aaron
[تصویر:  d.png] معرفی: 16th July 2008
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 10th June 2010

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت > سپس به قسمت "ابزار تعمیر و نگهداری > گزینه وقایع پیام خصوصی" بروید.

[تصویر:  photos.png] نمونه: ندارد

دانلود مجموعه کامل به همراه زبان فارسی:

.zip   Persian_pm_admin.zip (اندازه: 29.59 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,113)

این پلاگین توسط Pars فارسی سازی شده است.

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybboard.net/view/private-me...ned-for-14

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطپسرک (۱۳۸۸/۶/۲۳، ۱۴:۴۹:۲۷ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۷/۲۷، ۱۷:۳۸:۳۳ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۷/۲۹، ۲۲:۴۳:۵۵ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۸/۱، ۰۳:۱۷:۴۱ صبح) ، alone (۱۳۸۸/۱۱/۱۶، ۲۳:۵۹:۴۳ عصر) ، Daryush (۱۳۸۸/۱۱/۲۷، ۰۱:۲۱:۳۴ صبح) ، Arsam (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۹:۴۴:۰۴ عصر) ، gartal (۱۳۸۹/۱/۱۷، ۱۷:۵۶:۵۳ عصر) ، nokte (۱۳۸۹/۱/۲۲، ۱۷:۴۳:۳۳ عصر) ، babani (۱۳۸۹/۳/۲، ۰۹:۱۸:۲۸ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۳/۲۱، ۱۲:۵۳:۰۳ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۹/۳/۲۱، ۱۳:۲۶:۱۳ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۳/۲۱، ۱۶:۱۷:۳۹ عصر) ، ArlopA (۱۳۸۹/۴/۱۳، ۱۸:۵۷:۱۶ عصر) ، tarrahan (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۲۰:۰۳:۵۶ عصر) ، bm1371 (۱۳۸۹/۴/۲۲، ۰۳:۱۱:۵۴ صبح) ، Safeman (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۱۲:۲۴:۵۱ عصر) ، eiliya (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۲:۲۳:۲۵ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۵:۰۳:۰۲ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۵:۲۳:۵۴ عصر) ، cniran (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۰۲:۲۳:۰۱ صبح) ، mohsenmir (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۴:۴۲:۰۶ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۲/۶، ۲۱:۰۳:۵۹ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۹، ۱۸:۵۶:۵۲ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۴/۳۰، ۱۴:۰۴:۵۷ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۵/۱۷، ۱۵:۱۵:۵۰ عصر) ، jaber (۱۳۹۰/۵/۱۷، ۱۵:۳۶:۵۸ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۶، ۱۳:۰۴:۳۲ عصر) ، rainboy (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۳:۱۳:۴۷ صبح) ، hashemihesam (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۰:۴۳:۱۳ صبح) ، hamidxx (۱۳۹۱/۴/۳۱، ۰۹:۳۴:۱۳ صبح) ، nooromahdi (۱۳۹۱/۵/۵، ۰۷:۳۲:۰۸ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۶، ۱۷:۵۷:۱۲ عصر) ، tcp (۱۳۹۱/۱۲/۱۹، ۱۶:۰۸:۱۰ عصر) ، 3asopas (۱۳۹۲/۱/۲۶، ۲۳:۳۳:۱۴ عصر) ، zhazho (۱۳۹۲/۴/۲۳، ۱۶:۰۸:۱۴ عصر) ، arash1 (۱۳۹۲/۵/۲۳، ۱۹:۲۱:۴۰ عصر) ، saman151 (۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۲۳:۰۹:۴۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۱۸، ۱۰:۰۳:۴۶ صبح)
نسخه 2.4.3 معرفی شد.

سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۳/۲۱، ۱۲:۵۲:۵۹ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۳/۲۱، ۱۳:۳۷:۰۱ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۳/۲۱، ۱۶:۱۷:۴۰ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۵:۰۳:۳۶ عصر) ، saman151 (۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۲۳:۰۹:۴۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱۱/۳، ۲۰:۰۴:۵۶ عصر)
برای خوندن به کجا باید رفت ؟
1994 از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
این همه وقت می زاریم آموزش می نویسم اون وقت، وقتی نمی گذارید تنها نگاه کنید:
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت > سپس به قسمت "ابزار تعمیر و نگهداری > گزینه وقایع پیام خصوصی" بروید.

سپاس شده توسطWebmaster (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۷:۲۰:۴۴ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۷:۵۲:۰۸ عصر) ، jetext (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۸:۳۷:۴۲ عصر) ، 1994 (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۲۱:۱۹:۴۵ عصر) ، carrow (۱۳۸۹/۴/۲۲، ۱۳:۳۷:۳۳ عصر) ، moosa (۱۳۸۹/۷/۸، ۰۷:۱۴:۳۳ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۵:۰۳:۴۴ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۲/۶/۱۸، ۱۵:۰۹:۲۵ عصر)
دوستان این پلاگین برای ورژن 1.6 نیومده و یا نخواهد آمد؟؟؟
من که ندیدم بینه پلاگین هاش[تصویر:  N_aggressive%20(29).gif]
عزیز جان شما 1.4 رو 1.6 بکن داخل فایل پلاگین درست میشه !
[تصویر:  sigpic688_3.gif]
محفلی متفاوت برای تمامی پارسی زبانان در
تمامی شاخه های هنر
تمامی سطوح هنری
تمامی سنین
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۵:۳۸:۲۰ عصر) ، vispar (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۱۹:۵۸:۲۲ عصر)
(۱۳۸۹/۸/۵، ۱۵:۱۳:۵۵ عصر)persiavip نوشته است: دوستان این پلاگین برای ورژن 1.6 نیومده و یا نخواهد آمد؟؟؟

اگر برای نسخه ی 1.6 انتشار پیدا کند در این انجمن معرفی خواهد شد.
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۵:۳۸:۳۰ عصر)
(۱۳۸۹/۸/۵، ۱۵:۱۹:۳۰ عصر)Kevin نوشته است:
(۱۳۸۹/۸/۵، ۱۵:۱۳:۵۵ عصر)persiavip نوشته است: دوستان این پلاگین برای ورژن 1.6 نیومده و یا نخواهد آمد؟؟؟

اگر برای نسخه ی 1.6 انتشار پیدا کند در این انجمن معرفی خواهد شد.

سلام من دارم استفاده ميكنم البته طبق اموزش دوستمون 14به16 تيديل كردم
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۵:۳۸:۳۵ عصر)
سلام ببخشید من نمیتونم از این پلاگین استفاده کنم من نصبش کردم 14 رو هم به 16 تغییر دادم اسمش در قسمت امنیت هم اومد ولی وقتی رو لینکش کلیک میکنم این ارور رو میده:
HTTP 403 - Forbidden
This area is forbidden.
میخواد به این لینک بره ولی مثل این که وجود نداره:
index.php?module=tools/pms
سایت زسمی برنامه ی WWE PERSIA
wwepersia.com
انجمن رسمی برنامه ی WWE PERSIA
talar.wwepersia.com
در قسمت امنیت اومد یعنی چه؟

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین پخش صدا هنگام دریافت پیام خصوصی You Got Mail Pars 5 7,607 ۱۳۹۰/۶/۲۷، ۰۹:۲۷:۱۲ صبح
آخرین ارسال: amirreza78
  پلاگین های حداقل پست برای ارسال پیام خصوصی Pars 7 8,314 ۱۳۹۰/۵/۶، ۱۹:۵۵:۵۵ عصر
آخرین ارسال: yesetare
  پلاگین محدودیت پیام خصوصی و ایمیل از کاربران تعیین شده PM and Email Ban Pars 0 3,701 ۱۳۸۸/۶/۲۶، ۱۲:۴۶:۰۱ عصر
آخرین ارسال: Pars
  پلاگین محدودیت تعداد پیام خصوصی روزانه LimitPMs Pars 0 3,443 ۱۳۸۸/۶/۱۸، ۰۳:۱۸:۴۹ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان