هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب انجمن
دوستان من میخوام از طریق نصب انجمن و اسکریپت و .. درآمد داشته باشم
میشه کمکم کنید
چطوری میتونم مشتری جذب کنم Undecided
پاسخ
راستش اسکریپت ها معمولا انجمن پشتیبانی دارن و کمتر کسی دنبال نصب پولیشون میگرده.
به نظر دنبال این چیزا نباش.خودت یاد بگیر کد نویسی و برنامه نویسی تحت وب رو بعد بشین تولید کن و بفروش.مثلا همین وی بولتین مگه از کجا شروع کرده؟
چندتا دور هم بشینید یاد بگیرید از اول بعد شروع به تولید کنید.کم کم دستتون راه میفته و کارای قوی تر هم میکنی.
اگر به انتظار نصب اسکریپت تنهایی بشینی به هیچ جا نمیرسی.
شاید مثلا هر 6 ماه یه 20 تومن گیرت بیاد اینجوری اما به درد نمیخوره.
باید سطحتو ببری بالا و سایت رو خودت تولید کنی.الان خود من سه تا سایت گرفتم برای طراحی اونم از پایه بدون اسکریپت.
پول خوبی هم گیرت میاد که برای هرکدوم میتونی بیشتر از 1 میلیون قیمت بدی.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطDeshneh (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۲۳:۳۸:۰۲ عصر)
(۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۲۰:۱۸:۲۸ عصر)firstboy000 نوشته است: راستش اسکریپت ها معمولا انجمن پشتیبانی دارن و کمتر کسی دنبال نصب پولیشون میگرده.
به نظر دنبال این چیزا نباش.خودت یاد بگیر کد نویسی و برنامه نویسی تحت وب رو بعد بشین تولید کن و بفروش.مثلا همین وی بولتین مگه از کجا شروع کرده؟
چندتا دور هم بشینید یاد بگیرید از اول بعد شروع به تولید کنید.کم کم دستتون راه میفته و کارای قوی تر هم میکنی.
باید سطحتو ببری بالا و سایت رو خودت تولید کنی.الان خود من سه تا سایت گرفتم برای طراحی اونم از پایه بدون اسکریپت.

بهتر نیست شما یک هاست و یک دامین تهیه کنید ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطDeshneh (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۲۳:۳۸:۲۲ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۱۱:۳۶:۳۰ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۱۲:۰۴:۴۸ عصر)
دوستان اگه راه حلی دارید بگید
چطوری میتونم؟
پاسخ
به نظر من از طریقه نصب انجمن و اینا که پولی در نمیاد ! حالا مثلا اگه تغییرات و قالب و پلاگین باشه بازم یه چیزی اما طرف دیگه نمیاد پول بده برام انجمن نصب کن !

طرف خیلی راحت میتونه با این سیستم های انتقال دهنده (حتی اونایی که اینترنت بالایی هم ندارند) به راحتی انجمن و دیگر سیستم ها را نصب کنه
مثلا http://uper7.youhosting.ir/ وخیلی دیگر از این سایت ها.

تازه ببشتر شرکت های ارایه دهنده هاستینگ خودشون رایگان نصب می کنند.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۱۱:۴۳:۵۳ صبح)
منظور منم از نصب انجمن و اسکریپت همونطوریه ک خود مشتری انتظار داره
با تمام پلاگین های درخواستی و قالب مورد نظر
از اون گذشته میشه تو قسمت هایی از قالب ک نیاز به کد ندارن با فتوشاپ تغییر ایجاد کرد
پاسخ
دوست عزیز شما هم مانند هزاران نفر دیگه که به امید درامد وارد کار میشند یک چیزی رو باید به خوبی بدونید.

اگر تلاش نباشه ، اگر پشتکار نباشه اگر امید نداشته باشید بهتره از همین ابتدا برید سراغ کاری که دوست دارید.
طراحی چیزی نیست کهبشه یکشبه اون رو فرا گرفت اگرمیخواهید واقعا طراحی کنید به قول دوستمون فرست بوی 00 بهتره چند نفر باشید که هر کدوم برید دنبال یک بخش و اون رو به طور حرفه ای یادبگیرید.

وگرنه اگه بخواهید به مای بی بی دل خوش کنید و تنها کار کنید میشید مانند صدها فرد این انجمن که پای امضاشون مینویسند طراحی انجمن با هزینه مناسب و ممکنه حتی در ماه یک مشتری هم نداشته باشید.
البته اکثر مشتریانی که مای بی بی کار میکنند سن کمی دارند و نمیتونند هزینه درست درمونی بدهند.

اگر من فقط قالب انجمن my bb میزنم دلیلش اینه که فرصت سایر کارها رو ندارم اما اگر شما میخواهی وارد این کار بشی سعی کن حتما PhP , Css, Html رو کامل بلد باشی
در هر حال خواستم یک راهنمای کوچکی کرده باشم که فکراتو بکنی
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطDeshneh (۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۱۳:۴۵:۱۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۱۶، ۱۱:۴۳:۱۰ صبح)
(۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۲۱:۰۲:۲۳ عصر)Mr.Am!n نوشته است:
(۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۲۰:۱۸:۲۸ عصر)firstboy000 نوشته است: راستش اسکریپت ها معمولا انجمن پشتیبانی دارن و کمتر کسی دنبال نصب پولیشون میگرده.

بهتر نیست شما یک هاست و یک دامین تهیه کنید ؟

ههه ما که سایتمون تنها بازدیدش فقط خودمونیم.فعلا نیازی نیست.دارم جمع میکنم برای کارای بزرگتر.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۰۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۲۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۴۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان