هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بلاک شدن آی پی توسط فایروال سرور
(۱۳۹۲/۶/۲۱، ۲۳:۵۵:۲۶ عصر)reza.t.gh نوشته است: عزیزم نامحدود وجود نداره.اینا شیر میکنن و به همین خاطر هم سرعتا پایین میاد همین اینکه متقابلا مشکلات اینچنینی زیاده.

دوست من , ما پول هاست معمولی رو ندادیم , تضمین کم اومدن پهنای باند هم توسط هاستینگ پشتیبانی شده , با تشکر

(۱۳۹۲/۶/۲۱، ۲۳:۵۷:۳۹ عصر)ch2012 نوشته است:
نقل‌قول: روی 30 ثانیه گذاشتم , بیشترش کنم یا کمتر ؟

خیر این میلی ثانیه هست .

روی 1000 قرار دهید Blush

تشکر دوست عزیز

فعلا غیر فعالش کردم , اگه مشکل از این باشه اصلا فعالش نمیکنم چون نیازی بهش ندارم ...

باز هم ممنون
پاسخ
نقل‌قول: تشکر دوست عزیز

فعلا غیر فعالش کردم , اگه مشکل از این باشه اصلا فعالش نمیکنم چون نیازی بهش ندارم ...

باز هم ممنون

مشكل به احتمال زياد از همين پلاگين هست براي اينكه فشار بسيار زيادي روي cpu سرور وارد مي كنه .

دليل هم درخواست هاي پياپي اين پلاگين در ارتباط با سرور هست .

من سال هاست كه از اين پلاگين استفاده مي كنم بايد حداقل بر روي 1 دقيقه تنظيم گردد.

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۶/۲۲، ۰۰:۱۲:۵۲ صبح)
(۱۳۹۲/۶/۲۲، ۰۰:۰۷:۴۱ صبح)ch2012 نوشته است:
نقل‌قول: تشکر دوست عزیز

باز هم ممنون

مشكل به احتمال زیاد از همین پلاگین هست برای اینكه فشار بسیار زیادی روی cpu سرور وارد می كنه .

دلیل هم درخواست های پیاپی این پلاگین در ارتباط با سرور هست .

من سال هاست كه از این پلاگین استفاده می كنم باید حداقل بر روی 1 دقیقه تنظیم گردد.

باتشكر

ممنون , من میگم چرا این پشتیبانی هاست میگه کانکشن های زیادی از طرف آی پی شما باز شده !

500 تا Big Grin من همش 2 تا پیج باز کردم :d

خدا خیرت بده آقا
پاسخ
 سپاس شده توسطRezakashefi (۱۳۹۲/۶/۲۲، ۰۰:۱۶:۴۷ صبح) ، mhy (۱۳۹۲/۶/۲۲، ۰۰:۴۴:۱۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۱۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۱۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان