مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل هنگام تعویض دامنه با محتوای دامنه قبلی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

من بنا به دلایلی مجبور شدم محتوای امنه قبلی انجمنم رو به یک دامنه جدید منتقل کنم . به همین دلیل تمام فایل ها رو به دامنه جید منتقل کردم . اما موقعی کهدامنه جدید رو باز میکردم میدیدیم که مشکلاتی وجود دارهو وقتی که بر روی لینک های خود انجمن کلیک میشه ، وارد ادرس قدیمی میشه . به همین دلیل در فایل Setting.Php در پوشه INC رفتم و تغییراتی رو ایجاد کردم . من دیشب این تغییرات رو انجام دادم و اتفاقا مشکلی هم نداشت . اما امروز بعد از ظهر که وارد دامنه جدید شدم دیدم که مجددا دیدم که لینک ها مثل حالت قبلی خود شده . یعنی وقتی روی صفحه اصلیکلیک می کنیم وارد دامنه قبلی میشه . بخش پروفایل ها کلا خراب دشه . اسم انجمن رو که عوض کرده بودمن دوباره به حالت قبلی برگشته و ...
از اون به بعد هر چقدر هم تلاش کردم و فایل ستینگ رو ویرایش کردم و مثلدیشب کردمهیچ مشکلی حل نشد
ممنون میشم کمکم کنید
درود
لینکی که شما در پروفایل قرار داده اید برای من ف.یل.تر است.
خوب مشکل هم همین فیـــ لترینگ اشتباه بود . من هر چقدر تلاش کردم تا دامنه رو پس بگیرم ، متاسفانه مسئولین ایمیل ها رو چک نمی کنند . به همین دلیل مجور شدم تا محتوای دامنه قبلی رو با یک دامنه جدید نمایش بدم .
دامنه جدید من اینه : Www.4-Fun.Ir

این رو هم بگم که از وقتی که دیتابیس هر دو دامنه رو از هم جدا کردم ( چون بعد از این که دامنه جدید رو درست کردم ، زدم از دیتابیس قبلی استفاده کنه ) دیگه قابلیت این که بخوام وارد کنترل پنل مدیریت بشم و درست کار کنم رو هم ندارم . چون کلا دو تا ادرس جدید و قدیم مخلوط شدند و موقع لود شدن دامنه جدید ، هر دو دامنه در حال لود شدن هستند و در انتها هم هیچ اتفاقی نمی افته . چون موقعی که میخوام برم تو کنترل پنل مدیریت وارد دامنه فیـــ لتر شده میشه ، بعدش هم وقتی به جای ادرس دامنه فیـــ لتر شده میخوام وارد دامنه جدید بشم ، وقتی لاگین می کنم برای هر عملیاتی که میخوام انجام بدم باید یک بار دیگه یوزرنیم و پسورد رو وارد کنم . وقتی هم بخوام کاری رو ثبت کنم ( مثلا الان بخوام انجمن رو از حالت بسته بودن خارج کنم ) هر چقدر هم که لاگین کنم ولی دستور عمل ثبت نمیشه
برای رفع مشکل دامنه:
از کنترل پنل دامنه قبلی DNS ها را حذف کنید.
اگر در کنتا پنل هاست ، دامین قبلی را وارد کرده بودید حذف کنید.
DNS را به دامنه جدید بدید.
در فایل settings قسمتی که لینک انجمن هست، لینک جدید را وارد کنید.
24 ساعت صبر کنید.
علی رضا جان ممنون ولی :
انجام شد
دامنه اصلی که براش هاست خریداری کردیم رو نمیشه حذف کرد . تنها متغیر ها ، اد آن دامین ها و پارکد دامین ها هستند .
ار منظورتون دی ان اس هاست هستش باید بگم که اگر دی ان اس رو بهش نمی دادم که اصلا به هاست متصل نمیشد . . حالا اگر منظورتون چیز دیگری هست ممنون میشم توضیح کامل تری بدید
متن کامل فایل ستینگ رو هم براتون ارسال کردم . ببینید همه چیز درسته یا نه ؟ ( اگر قسمت دیگری عوض نشده باشه باید بگم که من دیشب با عوض کرن دامین کوکی ، اسم انجمن و ادرس اصلی انجمن ، انجمن رو روی دامنه جدید ست کردم . ولی نمیدونم امروز چی شده که با این که دست کاریش نکردم ولی درست کار نمی کنه )

باز هم از شما تشکر می کنم
علی رضا جان این کار ها رو انجام دادم .
دی ان اس دامنه قبلی عوض شده ولی هنوز هم موقع واردکردن دامنه جدید ، دامنه قدیمی هم باهاش لود میشه و هنوز هیچ مشکلی رفع نشده
در کنترل پنل هاست خود قسمت دامین ها را بررسی کنید. و ببینید دامین قبلی هست یا نه!
مشکل اصلی اینجاست که در دیتابیس و یا فایل های مخصوص مای بی بی قسمتی وجود داره که با این که ادرس اصلی رو 4-FUN.IR تنظیم کردم ولی باز هم دامنه GmMode.Us رو لود می کنه. وگرنه کلا دی ان اس عوض شده .
این هم که شما گفتید چک کنید بینید دامنه قبلی هست یا نه باید بگم که در واقع دیگه دامنه قبلی نقشی در هاست نداره ولی چون هاست در اصل برای دامنه قبلی خریداری شده هیچ وقت اسمش حذف نمیشه . چون اگر قرار باشه دامه قبلی از کنترل پنل هاست حذف بشه ، کلا هاست هم حذف میشه
درود
من هرچی که می شد گفتم. چرا با پشتیبانی هاست تماس نمی گیرید؟
با پشتیبانی صحبت کردم ولی اون ها میگن این مسئله ارتباطی به ما نداره و مشکل از سیستم انجمنه !
به نظر شما این اماکن نداره که در دیتابیس تنظیماتی انجام شده که این مکلات داره پیش میاد ؟ یعنی در دیتابیس هنوز هم مشخصات دامنه قبلی وجود داره و تا زمانی که به دامنه جدید ویرایششون نکنیم درست نمیشه ؟!
یا این که در یکی از فایل های خود مای بی بی این مشکل پیش اومده .
صفحه‌ها: 1 2