مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: لطفا : راهنمایی در ترجمه پلاگین : ضروری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان سلام
من یک پلاگین رو ترجمه کردم و تقریبا کامل هست.
فقط نمی دونم چطور باید آپلود و استفاده کنم.
البته هرکدوم از فایلهای زبان رو که ترجمه کردم رو در هاست در پوشه فارسی مربوط به خودش اپ کردم ولی کار نکرد و بجای حروف مربع آورد. منم حذف کردم.
اگر نکته ای مسئله ای چیزی در ترجمه وجود داره منو راهنمایی کنین لطفا.
این پلاگین ضروری هست برا خود من. اگر تموم شد و رو انجمن خودم کار کرد میذارمش همینجا مث توپ صدا بده.
مرسی
باید با UTF-8 ذخیره کنید
من الان با راهنمایی دوست خوبمون arianik فایلها رو رو هاست آپ کردم و از فایلهای زبان رو بخش فارسی هم آپ کردم و بعد از روی متغیرهای زبان در ACP اونا رو ترجمه کردم. حالا نمی دونم اونها رو چطور دانلود کنم که بتونم برا دانلود تو این انجمن بذارم. یعنی خروجی بگیرم از اون چند فایل زبان.
راهنمایی کنید لطفاً. مرسی
درود تویه هاستتون آپلود کردین ؟
نقل‌قول: درود تویه هاستتون آپلود کردین ؟

بله.
اول یه نسخه از فایلهای زبان انگلیسی رو کپی کردم تو پوشه پارسی تو قسمت زبان هاست.
بعد اومدم از ACP متغیرهای زبان رو ترجمه کردم و الان پلاگین برا خودم فارسی هست. ولی برا اینکه بتونم اینجا فایل رو بذارم تا دوستان استفاده کنن نیاز هست که فایلهای پارسی رو خروجی بگیرم و اضافه کنم به فایل اصلی و زیپ کنم و بذارم اینجا. تو خروجی گرفتن و دانلود فایلهای زبان پارسی موندم. ممنون میشم راهنماییم کنین.
درودی دیگر ...
رویه هر فایل که بری بالا دانلود داره " عکس رو نگاه "
[تصویر:  42059143585140843164.jpg]
کادر قرمز
دادا این عکس کجا قرار داره؟ من دایرکت ادمین هست هاستم. دانلود نداره.
درودی دیگر خدمت شما !
عزیز دلم با 3 راه میتونی دانلود کنی یا مثل عکس یا با 2 بار کلیک کردن روی فایل یا با کلیک راست روی فایل ؟Heart
دادا رضا گل شاید دارند از نرم افزار استفاده میکنند ftp ؟HuhHeart
نه اون عکس از سی پنل هست. دایرکت ادمین از اون چیزا محرومهBig Grin بهترین کار اینه که از یه نرم افزار ftp مثل filezilla استفاده بشه که دسترسی به هاست و فایلها راحت باشه
صفحه‌ها: 1 2