مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: خطا در ایجاد هر نوع تغیر در پوسته
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود
من هر تغیری در پوسته موجودم میدم سایتم مشکل پیدا میکنه و وقتی اون تغیر رو به حالت قبل برمیگردونم باز هم مشکل برطرف نمیشه. فقط باید پوسته رو پاک کنم و دوباره وارد کنم.
خطایی که میده یک چیزی شبیه به اینه:
کد php:
Parse errorsyntax errorunexpected T_NS_SEPARATORexpecting T_STRING in /home/irsazec/public_html/forum/global.php(501) : eval()'d code on line 15 

البته این پوسته مشکلی نداشت و تازه امروز اینجوری شده.
یا مثلا وقتی میخوام در index تغیر بدم پیغام زیر رو میده و کلا سایت دیگه بالا نمیاد تا پوسته رو پاک کنم و دوباره وارد کنم.

کد php:
Parse errorsyntax errorunexpected T_NS_SEPARATORexpecting T_STRING in /home/irsazec/public_html/forum/index.php(337) : eval()'d code on line 4 
احتمال میرود که مشکل از پوسته باشد
لطفا بررسی کنید

در ضمن آیا این مشکل با پوسته های دیگر هم رخ میدهد ؟

برای بررسی یکی از پوسته ها رو همین اعمالی که به روی این پوسته انجام داده اید به روی پوسته ی دیگر هم انجام دهید ببینید آیا باز هم چنین مشکلی پیش می آید ؟

اگر مشکلی در پوسته های دیگر رخ نمیدهد پس مشکل از این پوسته ی هست و باید به جایی که پوسته را دانلود کرده اید مراجعه کنید نه این که مای بی بی ایران

سپاس
دوست من ممنون از پاسختون ولی؛
من مدت هاست دارم روی این پوسته کار میکنم و الان هم تغیرات معمول رو که قبلا میدادم انجام دادم، منتهی این بار خطا میده در حالی که قبلا با همین تغیرات مشکلی نبوده.
در مورد بقیه پوسته ها هم همین مشکل وجود داره.
مثلا من وارد index شدم و یک inter زدم و بعد Backspace زدم و به حالت قبل برگردونم و ذخیره کردم و نتیجه این شد که سایت بالا نمیاد و خطای زیر رو میده:

کد php:
Parse errorsyntax errorunexpected T_NS_SEPARATORexpecting T_STRING in /home/irsazec/public_html/forum/index.php(337) : eval()'d code on line 4 
درود
گمانم فهمیدم مشکل از کجاست
هاست من ورژن PHP رو به 5.3.1 ارتقاء داده که فکر میکنم باعث مشکل شده.
درسته؟
درود
دو فایل global.php و index.php را دوباره آپلود کنید.
اگر از اخرین نسخه استفاده می کنید مشکلی با نسخه PHP نخواهید داشت.
اما می توانید با هاست خود در میان بگذارید تا نسخه PHP شما را به قبلی بر گردانند.
درود
این دو تا فایل رو دوباره آپلود کردم اما مشکل حل نشد.
راه دیگه ای نیست تا بدون تغیر نسخه PHP مشکل حل بشه؟
سپاس
درود
من این مشکل را اینجا دیدم
http://community.mybboard.net/thread-62901-page-1.html
به هاست بگویید Magic quotes را خاموش کنند سپس template را به نسخه اصلی برگردانید.
(۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۱:۵۳:۵۱ صبح)Pars نوشته است: [ -> ]درود
من این مشکل را اینجا دیدم
http://community.mybboard.net/thread-62901-page-1.html
به هاست بگویید Magic quotes را خاموش کنند سپس template را به نسخه اصلی برگردانید.

درود
با سپاس بسیار از شما؛
منظورتون از «template را به نسخه اصلی برگردانید.» این هست که پوسته رو پاک کنم و دوباره پوسته ای که مشکلی نداره رو وارد کنم؟
می توانید آن کار را بکنید.
ولی منظور من: جلوی نام هر template از قسمت ها گزینه ها قسمت برگردان به نسخه اصلی هست که کد های آن template را مانند اول می کند.
درود
پشتیبانی هاست من برای خاموش کردن magic quotes این رو گفت:
نقل‌قول: یک فایل به نام php.ini درست کنید و داخلش magic quotes رو خاموش کنید و در public_html قرار دهید.

منم فایل رو درست کردم و کد زیر رو گذاشتم:
کد php:
magic_quotes_gpc Off 

منتهی مشکل به قوت خودش باقیه.
صفحه‌ها: 1 2