مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با ادیتور پیشرفته بعد از بروز رسانی به نسخه 1.6.6
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان ، بنده انجمن رو از نسخه 1.6.4 به نسخه 1.6.6 بروز رسانی کردم اما بعد از اون چندین مشکل برام پیش اومده که دوستان هر کدوم رو بتونن برام حل کنن ممنون میشم :
1-پلاگین ادیتور پیشرفته رو نصب کردم اما تنظیماتش در قسمت تنظیمات مدیریتی مشاهده نمیشه. ( نسخه 10.0.3 که آخرینش بوده)
2-پلاگین کار میکنه اما وقتی متنی رو BOLD می کنی یا شماره یا علامت خاصی می زاری و ارسال می کنی کاملا به هم میریزه ، و نمیدونم اشکال از کجاست ، به نوعی میشه گفت انگار خودش کد تولید میکنه !!!
3-من قالب واقعا زیبای VB NEXT رو نصب کردم اما پلاگین آمار پیشرفته و آخرین ارسال ها رو نمیتونم توش اعمال کنم و
4-دکمه موضوع جدید در انجمن ها از سمت راست به سمت چپ رفته بعد از بروز رسانی !
هر کمکی تونستید در این باب به بنده بکنید ممنون میشم . با تشکر
درود...

مشکل اول پلاگین رو حذف و دوباره نصب کنین یاد آور میکنم حذف کنین بعد نصب نه غیر فعال !!!
مشکل دوم : کدوم پلاگین کار میکنه اسمشو بگو : مشکلشو بگم !
مشکل سوم : نمیتونی نصب کنی یا نصب کردی روی صفحه اندیکس نشون نمیده ؟
مشکل چهارم : کنترل پنل مدیر کل ---> قالب ها و پوسته ها --> قالب ها --> قالب مورد نظر --> Showthread Templates --> و showthread
متغیر زیر رو پیدا کنید
کد php:
{$newreply
جلو یا پشت اون این کد هست
کد php:
{$newthread
این کد رو حذف کن و دوباره جلو یا پشت اون وارد کن !
و اگه در این خط کد right دیدی به left تبدیل کن
(۱۳۹۱/۱/۸، ۰۸:۴۱:۱۱ صبح)reza_ نوشته است: [ -> ]درود...

مشکل اول پلاگین رو حذف و دوباره نصب کنین یاد آور میکنم حذف کنین بعد نصب نه غیر فعال !!!
مشکل دوم : کدوم پلاگین کار میکنه اسمشو بگو : مشکلشو بگم !
مشکل سوم : نمیتونی نصب کنی یا نصب کردی روی صفحه اندیکس نشون نمیده ؟
مشکل چهارم : کنترل پنل مدیر کل ---> قالب ها و پوسته ها --> قالب ها --> قالب مورد نظر --> Showthread Templates --> و showthread
متغیر زیر رو پیدا کنید
کد php:
{$newreply
جلو یا پشت اون این کد هست
کد php:
{$newthread
این کد رو حذف کن و دوباره جلو یا پشت اون وارد کن !
و اگه در این خط کد right دیدی به left تبدیل کن

درود بر شما
1-در قسمت پلاگین ها گزینه حذف برای پلاگین ادیتور پیشرفته وجود نداشت ، ناگزیر کل فایل های پلاگین رو از هاست حذف کردم و مجددا وارد کردم که مشکل حل نشد و همچنان تنظیمات پلاگین ادیتور پیشرفته وجود نداره.
2-منظورم از پلاگین ، ادیتور پیشرفته بود که بعد از اینکه متنی واردش میکنی و متن رو بالد یا شماره یا تغییراتی میدی و ارسال می کنی قالب متن اون طوری که در ادیتور نمایش داده میشه نمیمونه و به هم میریزه.
3-قالب رو به درستی نصب کردم و کار هم می کنه ، وقتی قالب یا پوسته رو به عنوان پوسته پیشفرض سایت قرار میدم ، پلاگین هایی که در قالب قبلی کار میکرده و وجود داره دیگه کار نمیکنه ، البته نه همگی پلاگین ها ، پلاگین آمار پیشرفته و آخرین وضعیت که بصورت متحرک هست کار نمیکنن با اسن پوسته.
4-مورد چهارم هم به مسیر مورد نظر رفتم اما کدی با عنوان
کد php:
{$newthread
پیدا نکردم ، جستجو هم کردم . ممنونم
باز هم ممنونم که اهمیت دادین و به سئوالم پاسخ دادید ، هرچند که جواب نگرفتم اما متشکرم
، در مورد مشکلاتی که داشتم کمی جستجو کردم و مشکلاتم حل شد اگر دوستان مشکل مشابهی داشتند امیدوارم این جواب کمکشون کنه
:

1-پلاگین ادیتور پیشرفته 1.0.3 بروز رسانی شده اما با نسخه 1.6.6 مشک
ل داره و متون رو با اشتباهات زیادی ارسال می کنه که کافیه که کلا غیرفعال و حذف بشه از روی هاست و به جای اون از نسخه قبلیش 1.0.2 استفاده بشه ، مشکل دوم من اینطوری حل شداما همچنان تنظیمات مدیریتی ادیتور پیشرفته در قسمت تنظیمات مدیریتی وجود ندا
ره.
2-در مورد قالب هم باید بگم که به این نتیجه رسیدم که پلاگین ها برای خودشون در هر قالب یا پوسته یک متغیر تعریف می کنند که با عوض شدن قالب شما باید یکبار پلاگینتون رو غیر فعال و فعال کنید که متغیر مربوطه ساخته بشه و روی قالب اعمال بشه ، مشکل سوم بنده هم به این روش حل شد .
سلام من مای بی بی 1.6.6رونصب کردم به کنترل پنل نمیره هردوروصحیح واردمیکنم.مشکل از چی میتونه باشه؟
درود
ایا ارور میده شات بزارید تا بتونیم راهنماییتون کنیمHeart
من بعد از ارتقا از 1.6.5 به 1.6.6 دیگه ادیتورم دیده نمی شه
ادیتور پیشرفته رو هم نصب کردم اما باز هم دیده نمی شه
البته وقتی قالب رو روی پیشفرض می ذارم دیده میشه
قالب فعلی من Blaze هست

قبل از ارتقا هم قالبم Blaze بود اما ادیتور دیده می شد
بعد از ارتقا اینجوری شده