مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چندین مشکل بعد از آپدیت انجمن !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان عزیز

من از mybb 1.6.5 استفاده می کنم و پلاگینهای : آمارپیشرفته پرو استتس ، اعلانات ، پرسش امنیتی رو هم دارم

انجمن رو طبق آموزش به 1.6.6 آپدیت کردم و بدون هیچ اروری آپدیت شدت ، ولی بعد از آپدیت این مشکلات وجود دارند :

قالب BlazeBB رو استفاده می کردم ، بعد از آپدیت کلا به هم ریخته و قیافش عوض شد

و پلاگینها رو هم دوباره فعال کردم ولی هیچ کدوم کار نمی کنند حتی پرو استتس رو دوباره نصب کردم ( ورژن 1.8 ) ولی بازم نشونش نمیده!

من فایلهای آپدیت و زبان رو هم کاملا جایگزین کرده بودم و بعد عملیات آپدیت رو انجام دادم Huh

خلاصه فعلا مجبور شدم دوباره بک آپ پیش از آپدیت رو رستور کنم و دوباره از ورژن 1.6.5 استفاده کنم Confused

الان مشکل از کجاست ، چطوری بدون اینکه قالب و پلاگینام مشکل پیدا کنند آپدیت کنم ؟

سپاس

نسخه 1.9.3 پرو استیتس رو نصب کنید
برای قالب هم قالب رو بروز رسانی کنید مشکل حل میشه. آموزش هم موجوده جستجو کنید
شما چه زود جوابتو گرفتي
من از ديروز تا الان كسي جوابم رو نداده .حالا اينجا ميگم بازم:
من بعد از آپديت از 1.65 به 1.6.6 اديتورم نيست ! اون كدها و دستورات كه دوستات در تاپيك هاي ديگه گفتند رو چك كردم درسته\ اما بازم نشون نميده
پ.خ هم به مديريت فرستادم
(۱۳۹۱/۱/۷، ۰۳:۲۲:۴۳ صبح)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]نسخه 1.9.3 پرو استیتس رو نصب کنید
برای قالب هم قالب رو بروز رسانی کنید مشکل حل میشه. آموزش هم موجوده جستجو کنید

ممنون ،

لطف می کنید لین تاپیک آموزش به روز رسانی قالب رو بدین
برای به روز رسانی قالب باید ایلاعات تخصص بلد باشیم؟!! چون من کدنویسی و این چیزا بلد نیستم !

...
در مورد پلاگین اعلانات و پرسش امنیتی چه کنم ؟
چه پشتیبانی ضعیفی!
چه پشتیبانی ضعیفی

ببخشید کاربران خودشون هم سایت دارن و مسئول به روز رانی و حل مشکلات خودشون هم هستن
شوال میپرسید حل شدنش زمان میبره نه تو این سایت
در هر سایتی با زبان های مختلف سئوال بپرسید زمان میبره تا پاسخ بگیرید
مخصوصا اگر مشکلات کامل بیان نشود
حالا شما دعوا نکنید Big Grin من چطور آپدیت کنم !؟
دوستان 1 هفته ای میشه منتظرم ، خواهشا اگه میشه راهنمایی کنید ! Huh
(۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۹:۳۴:۴۲ صبح)mahachita نوشته است: [ -> ]دوستان 1 هفته ای میشه منتظرم ، خواهشا اگه میشه راهنمایی کنید ! Huh

دوست عزیز در مای بی بی 1.6.6 سیستم پلاگین یک تغیر در خود داشته است که باعث میشه تعدادی از پلاگین ها با این سیستم هماهنگ نباشند و باید سازنده پلاگین به مسئله رسیدگی کند.

در مورد قالب باید قبل از انجام بروز رسانی قالب پیش فرض خود را به قالب پیش فرض مای بی بی تغیر دهید تا باعث به هم ریختگی قالب اصلی شما نشود.

در قسمت بروز رسانی قالب هم یک تاپیک در انجمن هست جستجو کنید پیدا میکنید و اگر نتواستید از فایل قالب خود قبل از بروز رسانی خروجی بگیرید و برایم بدهید تا بروز رسانی کنم.
میشه یه لطف دیگه هم بکنید ، لینک اون تاپیک به روز رسانی قالب رو که منظورتون هست رو بگید که ببینم می تونم انجام بدم. اگه نشد زحمتشو بدم به شما
صفحه‌ها: 1 2