مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل ورود به انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوشتان عزیز یه مشکلی برام رخ داده بعضی از کاربرهای من که از nod32و دیگر انتی ویروس ها استفاده میکنند نمیتونن بیان به انجمنم!!!کسی میدونه مشکل چیه؟چگونه میشه حلش کرد؟لطفا کمکم کنین!!!!!Huh

اینم ارورش[تصویر:  23639846503953828093.png]

خب آنتی ویروس را غیر فعال کنند وارد میشه احتمالا یک عکس یا فایل ویروسی در سایت شما هست
کسی میتونه ببینه چه چیزی ویروسیه؟
در سایت مادر انتی ویروسی قرار داده شده نصب کنید
میشه لینکشو بزارین و راهنمایی استفاده از اون!!!
(۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۰:۱۳:۲۳ صبح)tamerlane نوشته است: [ -> ]کسی میتونه ببینه چه چیزی ویروسیه؟

نود من که ایراد نمی گیره.
ولله نمیدونم کاربر هام میگن نمیتونیم بریم تو ؟!!!!
سلام يكي از كاربر ميخواهد وارد سايت بشه ولي اين مشكل رو مياره كه از هاست هست چيكار شكنم
/home/cwfree/domains/chelseaworld.ir/public_html/inc/languages/english/qreg.lang.php does not exist
(۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۷:۰۴:۵۵ صبح)tamerlane نوشته است: [ -> ]سلام دوشتان عزیز یه مشکلی برام رخ داده بعضی از کاربرهای من که از nod32و دیگر انتی ویروس ها استفاده میکنند نمیتونن بیان به انجمنم!!!کسی میدونه مشکل چیه؟چگونه میشه حلش کرد؟لطفا کمکم کنین!!!!!Huh

اینم ارورش[تصویر:  23639846503953828093.png]

دوست عزیز این پیام همونطور که میبینید نشون میده که سایت توسط ess توی لیست سایتای مخرب قرار گرفته-من با eset 5 چک کردم مشکلی نداشت اما حتی اگه همچین مشکلی هم بود نیازی به غیر فعال کردن کل آنتی ویروس نیست-web protection رو غیر فعال کنید درست میشه!
دلیلش هم اینه که یا لایسنس های ess رو روی سایت گذاشتید یا پوشه مخربی موقع بالا اومدن صفحه بالا میاد یا ایراد تشخیص خود eset!