مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با پلاگین حالت من
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام به همه ی دوستان
من پلاگین حالت من رو نصب کردم و می خوام قسمتی که کاربر حالت خودش رو انتخاب می کنه فارسی باشه.(مثلا" بنویسه اخمو)(یعنی در اون لینک کشویی که بعد از کلیک روی حالت من باز می شه حالت های داخل اون لینک کشویی فارسی نوشته بشه).ولی وقتی اسم عکس رو فارسی می کنم در لینک کشویی یه کارکتر میاد که یه علامت سوال داخل لوزی هستش.
آیا اصلا" چنین امکانی وجود داره که اسم عکس ها فارسی شه و به دستی نمایش داده بشه؟

با تشکر
موفق باشید
شما هر عکسی با هر اسمی رو در پوشه images/mood قرار بدی با همون نام وارد لیست میشه مثلا اگر اسم تصویر مای بی بی ایران .gif باشد با همین اسم در لیست ظاهر می شود. البته بدون .gif
مال شما رو نمیدونم اما سی پنل من فارسی باشه اخطار میده..بعد از آپلود باید فارسی کنم.
آآآمااا نکته ای که اینجا هست اینه که من چند تا حالت اضافه کردم..اضافه هم شد..اما بعد انتخاب..انتخاب نمیشه ! یعنی فقط اسمش اونجاس..
خوب دوست من خودم هم این نکته رو می دونم اگه توجه کنید تو قسمت در خواست هم گفتم.
ولی واسه من(با توجه به مثال خودتون) به جای این که بنویسه مای بی بی ایران می نوسه ???? (البته توی یک لوزی)و وقتی اون رو انتخاب می کنی و تغییر حالت رو می زنی هیچ اتفاقی نمیفته و حالت رو انتخاب نشده می زنه.
درود
طبق ارسال دو عمل کنید و اگر نتیحه نگرفتید فکر نمی کنیم راه دیگری باشد.
لطفا مشکلات خود را در تاپیک هایی که قبلا برای همین پلاگین ها باز شده است مطرح کنید.