مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته نوروز باستانی 1391
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته:Noruz
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: Pars
ویرایش:AR@KST@R
[تصویر:  d.png] معرفی: 2012/03/14
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی:2012/03/14

[تصویر:  photos.png] نمونه:
[attachment=5964]

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

اصل قالب MICB-L میباشد که ادیت های زیادی روش صورت گرفته.

[attachment=5965]
ولی به نظر من رنگ آمیزی هرچند مثل پارسال هست ولی به بهار و عید و سال نو و........ نزدیکتره . و به غیر از اون میشه از این قالب استفاده های دیگه ام کرد . امیدام آقای مهدی نمکی همیشه موفق باشه.
بابا آقا مهدی دمت گرم
همه میگن تو تکی یه گوله نمکی بابا خیلی منون هرچند که قبلا گفته بودی دیگه ار قالب نوروزی خبری نیست ولی واقعا از طرف همه بروبچ مای بی بی ایران ازت تشکر میکنم انشاا... اگه انجمنم درست شد میزارمش
ایول
فقط یه پیشنهاد: برای آیکون وضعیت انجمن ها از اژدها اسنفاده کن. امسال سال اژدهاست فکر کنم بهتر بشه
اگه دیدی خوب شد پیوست رو به روز کنHeart
وقت ویرایش ندارم اینم دیشب نزدیک ساعت 3 گذاشتمش.
موفق باشین Heart
واقعا محشر بود کلی حال کردم واقعا که قالبهایی که داش مهدی طراحی میکنه بیسته Heart
امیدوارم دوباره این انگیزه ی فعالیت که در مدیران و فعالان این انجمن بوجود اومده کشته نشه . صد البته با کمک و همکاری دوستان و کاربران عزیز
سلام

از آقای نمکی عزیز تشکر میکنم که قالبهای عالی شون همیشه طرفدار داره

من گذاشتم فقط یه مشکل برام پیش اومده اونم اینه که عرض را زیاد کردم و قسمت آخرین ارسال که شات گذاشتم

[تصویر:  x363_2.png]
شما ساختار قالب رو عوض کردین, تعداد موضوعات و ارسال ها در این قالب اونجا نیست به عکس خوب دقت کن.
(۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۱:۵۰:۲۹ صبح)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]شما ساختار قالب رو عوض کردین, تعداد موضوعات و ارسال ها در این قالب اونجا نیست به عکس خوب دقت کن.

ساختار چطور عوض میشه من پوسته را وارد کردم و گزینه تطبیق نسخه را در نظر نگیر را فعال کردم و پوسته مادر هم mybb master style در نظر گرفتم

میشه روش برطرف کردنش را بنویسید ممنونم
صفحه‌ها: 1 2