مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: دایرکت پنل نت افزار
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

دوستان من دو سه روز پیش هاست برنزی از نت افزار خریدم و نتونستم با دایرکت پنل کار کنم و گفتم خودشون واسم مای بی بی رو نصب کنن

هیچ تجربه قبلی انجمن سازی هم ندارم ... امروز به دلایلی تصمیم گرفتم خودم همه چیز رو پاک کنم و از اول خودم نصب کنم انجم رو اما متوجه شدم انگار طرف واسه من لوکال هاست نصب کرده بود انجمنم رو!!

نمیدونم لوکال هاست نصبت به نصب کردن رو خود هاست چه مزایا و معایبی داره اما من میخوام همه چیزو پاک کنم و از اول خودم نصب کنم

الانم انجمنم رو پاک کردم و وقتی آدرسی رو میزنم پیغام خطای نصب نشدن مای بی بی رو میده

من میخوام حتی اینم پاک بشه و همه چیز رو از صفر خودم نصب کنم

چه باید بکنم؟

کسی هست با دایرکت پنل آشنایی داشته باشه؟

اعصابم خورد شده واقعا
اگر دوست داشتید پیام خصوصی بدید براتون درست کنم

سلام دوست عزیز

من دوست دارم خودم یاد بگیرم چطور درستش کنم و اینکه لوکال نصب کردن بهتر یا غیر لوکال؟

و گرنه اولش نصب بود دیگه خودم از قصد پاکش کردم

ممنون
شما برو تمامی فایل های موجود در پوشه
public_html
را پاک کن و همچنین برو و دیتاباس را از مدیریت mysql پاک کن
بعد فایل های مای بی بی را آپلود کن و یک دیتباس جدید هم بساز و طبق آموزش های موجود پیش برو
موفق باشید
سلام دوست عزیز

بعد از اینکه همه رو پاک کردم دوباره فایل هارو توی پوشه public_html باید آپ کنم؟

و سوال مهمم اینه ...فرق هاست لوکال با اینکه روی خود هاست نصب کنم چیه؟ کدوم بهتره؟

ببین اون لوکال هاستی که نوشته شده توی فایل کانفیگ باید باشش ! و منظورش نصب روی کامپیوتر خونگیت نیست !

اگر می خواهی سایت با دمین اصلی ایجاد بشه باید همه رو توی پابلیک اچ تی ام ال بریزی ولی اگر می خواهی به این صورت باشش forum.yoursite.com باشه باید یه ساب دومین بسازی به نام forum بعدش بری توی پابلیک اچ تی ام ال و توی پوشه forum فایل هات رو آپلود بکنی !
فعلا که زدم همه چیزو ترکوندم

خود پوشه پابلیک هم پاک شد وقتی محتویاتشو پاک کردم و دیگه پوشه جدید ایجاد نمیشه
درخواست بده اکانت را فرمت کنند
بعد مای بی بی را دانلود کن و در پاپلیک آپلود کن
طبق آموزش های موجود پیش برو
موفق باشی
کار کردن با هاست نت افراز اسونه که در ضمن آموزش هم هست تو خود نت افراز

لوکال بیشتر منظور نصب روی سیستم های خونگی هست نه روی هاست

شما بعد از این که فایل ها رو دانلود کردی از مای بی بی و انتقال دادی به هاست و دیتا بیس رو ساختی (از آموزش های نت افراز و مای بی بی استفاده کن) انجمن رو نصب کن

مشکلی داشتی مطرح کن تا من یا دیگر دوستان کمکت کنند

من هم اصلا راحت نیستم با دایرکت ادمین.

سی پنل 100 شرف دارشت نسبت به این.

مثل آتاری دستی هست، باید باهاش کشتی بگیری.(کلی طول میکشه تا بخوای بین پوشه ها جابجا بشی-یک گزینه select all ما ندیدم که نخوای دونه دونه فایل انتخاب کنی)

امروز دیگه نور علی نور شد واسه ما، اومدیم با این روش عصر حجری add to clipboard پوشه اصلی (public_html) را کپی کنیم، اولش زدم Empty clipboard که کل پوشه دود شد رفت هوا.

الان هم می خوام از بکاپ اصلی که توی پوشه trans هست و محتویات هاست قبلی را نت افراز ریخته توی این پوشه، پوشه public_html را کپی کنم بریزم بجای اون که پاک کردم.

ولی در این حالت نمیشه پوشه را انتخاب کرد.

[تصویر:  245952ecff55.jpg]

غیر از اینکه بیام یک پوشه بسازم و بعد محتویات این شاخه را دونه دونه تیک بزنم، چه راه دیگه ای هست ؟

برنامه های cuteFtp و filezilla هم که گزینه کپی ندارندHuh
صفحه‌ها: 1 2