مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: خطای stack overflow
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت تمامی پشتیبان های مای بی بی ایران

دوستان گرامی کاربران انجمن ما گزارش دادن که در برخی مرورگرها مانند IE (احتمالا IE6) و فیرفاکس در سیستم عامل اوبونتو هنگام ارسال پیام و زدن پست یا جواب دادن به پست ها با خطای stack overflow مواجه میشن و برای جواب دادن به پست ها مجبورن از گزینه ی نقل قول استفاده کنند. ممنون میشم راهنمایی کنید

آدرس انجمن: presta-shop.ir
آدرس تاپیکی که کاربران این مشکل رو گزارش کردند: http://presta-shop.ir/showthread.php?tid=450

موفق باشید
(۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۱۱:۴۶:۳۷ صبح)fouq نوشته است: [ -> ]با سلام خدمت تمامی پشتیبان های مای بی بی ایران

دوستان گرامی کاربران انجمن ما گزارش دادن که در برخی مرورگرها مانند IE (احتمالا IE6) و فیرفاکس در سیستم عامل اوبونتو هنگام ارسال پیام و زدن پست یا جواب دادن به پست ها با خطای stack overflow مواجه میشن و برای جواب دادن به پست ها مجبورن از گزینه ی نقل قول استفاده کنند. ممنون میشم راهنمایی کنید

آدرس انجمن: presta-shop.ir
آدرس تاپیکی که کاربران این مشکل رو گزارش کردند: http://presta-shop.ir/showthread.php?tid=450

موفق باشید

سلام

ابتدا معذرت ميخوام بخاطر اينكه 2 پست داخل فروم شما زدم

ولي فروم شما هيچ مشكلي نداره و مشكل مربوط به كاربران و مرورگر هاي آنهاست بطور 100 درصد

بايد از مرورگرها استاندارد استفاده كنند

موفق باشيد

خواهش میکنم. خب اون که بله مشکل از مرورگرهای کاربرانه ولی اگر میشد با اون مرورگرها هم سازگار کرد خیلی عالی میشد. اگه دوستان راهکاری به نظرشون میرسه ممنون میشم راهنمایی کنید

موفق باشید
(۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۸:۲۵:۱۰ صبح)fouq نوشته است: [ -> ]خواهش میکنم. خب اون که بله مشکل از مرورگرهای کاربرانه ولی اگر میشد با اون مرورگرها هم سازگار کرد خیلی عالی میشد. اگه دوستان راهکاری به نظرشون میرسه ممنون میشم راهنمایی کنید

موفق باشید

دوست عزيز به جز سايت هاي معتبر دنيا هيچ سايتي را نميتوني پيدا كني كه با تمامي مرورگر ها ست باشه

اگر پيدا كردي خبر كن Big GrinBig Grin

موفق باشيد

راستی همین سایت http://presta-shop.ir/ انجمن مای بی بی نسخه 3.5 زده پائین سایت . می خواستم بدونم منوی امکانات سمت راست چگونه به انجمن اضافه می شود.
قالب این انجمن را می خواستم .
با تشکر
اکبر جان قالب انجمن ما به صورت اختصاصی کار شده. همینطور منوی سمت راست "امکانات" ماژول تب برای انجمنه که تغییر شکل دادیمش و تبدیلش کردیم به این منویی که الان میبینید!
متاسفانه نمیتونم قالبمون منتشر کنم. انشاءالله قالب بعدی رو که زدیم برای انجمنمون این قالب رو به صورت رایگان برای تمام دوست داران مای بی بی منتشر میکنم

موفق باشید
داداش اقلا اون منو امکاناتت رو بده بذاریم تو سایتمون قالب نخواستیم Big Grin
قالب ایشون mi-cbl2 هست که توسط Pars طراحی شده و در بخش قالب های همینجا قابل دریافت هست
بله من که نگفتم قالب اختصاصی طراحی شده گفتم قالبمون اختصاصی کار شده روش! قالب که همون mic-blue هست منتها روی css اون به صورت اختصاصی کار شده و قالب کاملا بهبود بخشیده شده از نظر سرعت و ...!
اون پلاگین هم همونطور که گفتم یکی از پلاگین های آمادست که فکر میکنم اسمش ماژول "Menu Manager" هست که بگردید پیداش میکنید ولی روی css هاش تغییراتی دادیم تا به این شکل در اومد

موفق باشید
خوب همون ویرایش شدش رو بزارین ملت دعاتون میکنه
صفحه‌ها: 1 2