مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با پیوسته کردن فایل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من میخوام یک فایل یا بهتره بگم یک اهنگ رو اپلود کنم و توی پیوسته ها بزارم ولی گیر میده بیشترین حجم ارسال پیوسته 1 مگابایته چه جوری میتونم حجم رو بالا ببرم و فایل های مثل 4 مگ رو پیوسته کنمHuh
doodoo ممنون از راهنمایت ولی به نظر من اگه شما 10 تا پست گذاشته باشید 6 تاش نوشتین سرچ کنید

خب سرچ کردم با اسم های پیوسته این چیزها چیزی دستگیرم نشد تاپیک زدم
عزیزم زود قضاوت کردین براتون گزاشته بودم لینکش روHeart
پنل مدیریت >> پیکر بندی >> انواع پیوست >> ویرایش

هم میتونید از قسمت کاربران وگروه ها >> گروه مورد نظر >> سربرگ انجمن ها و ارسال ها >>گزینه‌های پیوست درستش کنی
بازم پیش قدمی doodoo عزیزززز(sory)
(۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۹:۵۴:۱۵ صبح)doodoo نوشته است: [ -> ]عزیزم زود قضاوت کردین براتون گزاشته بودم لینکش روHeart

اره ببخشید معذرت میخوام امید وارم ببخشید
من یک سوال دیگه هم داشتم چه طور میتونم پیوسته ها رو مثل همین انجمن کنم شکلشو یک پلاگین داشت که قبلا نصب کرده بودم ولی الان هر چی گشتم ندیدمش
(۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۹:۵۹:۱۳ صبح)caren نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۹:۵۴:۱۵ صبح)doodoo نوشته است: [ -> ]عزیزم زود قضاوت کردین براتون گزاشته بودم لینکش روHeart

اره ببخشید معذرت میخوام امید وارم ببخشید
من یک سوال دیگه هم داشتم چه طور میتونم پیوسته ها رو مثل همین انجمن کنم شکلشو یک پلاگین داشت که قبلا نصب کرده بودم ولی الان هر چی گشتم ندیدمش

سلام دوست عزیز

با استفاده از پلاگین پیشرفته سازی قسمت دانلود پیوست Pro Attachments

اینم لینکش

http://community.mybbiran.com/thread-2364.html

اینجا جواب تمام سوالاتو پیدا میکنی اما کافیه یکم سرچ کنی و به خودت بیشتر زحمت بدی که محتاج کسی نشی Heart