مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: لحظه شمار نوروز 1391
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
يكي جواب بده ديگه چي كنم رنگ نوشته كادر مشكي بشه تا مشخص بشه Sad
(۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۱۳:۱۳:۰۷ عصر)komeser نوشته است: [ -> ]یكی جواب بده دیگه چی كنم رنگ نوشته كادر مشكی بشه تا مشخص بشه Sad
سلام

شما یک بار دیگه پلاگین رو از هاست خود حذف کرده و جدید ترین فایل را دانلود کنید و جایگزین کنید

یک بار قالب رو عوض کنید شاید درست شد

بنده نمیتونم دست به کد ها بزنم قبلا اخطار گرفتم

درست نشد خبر بده
(۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۱۳:۱۳:۰۷ عصر)komeser نوشته است: [ -> ]یكی جواب بده دیگه چی كنم رنگ نوشته كادر مشكی بشه تا مشخص بشه Sad

قالب‌ها و پوسته‌ها --> قالب‌ها --> قالب‌های سراسری --> با توجه به رنگی که برای کادر انتخاب کرده‌اید قالب norouz_ را انتخاب کرده و خط زیر را بیابید:

کد php:
DisplayFormat "%%D%% روز و %%H%% ساعت و %%M%% دقیقه و %%S%% ثانیه تا آغاز سال 1391 خورشیدی باقی مانده است." 

و به شکل زیر تغییر دهید:

کد php:
DisplayFormat "<font color='#000000'>%%D%% روز و %%H%% ساعت و %%M%% دقیقه و %%S%% ثانیه تا آغاز سال 1391 خورشیدی باقی مانده است.</font>" 

========================================================================

(۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۱۲:۴۵:۵۷ عصر)masoudiv نوشته است: [ -> ]درود
من نصبش کردم درست هم کار میکنه ولی حالا این اخطار در بالای انجمنم دیده میشه!
چیکار کنم مردم؟
http://www.up.darhayebaz.com/images/rulw...ffutkr.jpg

خدمت شما هم باید عرض کنم که سرور شما تابع file-get-contents را غیر فعال کرده است و شما نمی‌توانید از ساعت تنظیم شده‌ی MyBBIran استفاده کنید و باید گزینه‌ی زمان سیستم عامل کاربر را برگزینید.

از محمد نويسنده پلاگين ميخوام كه بياد بگه چطور رنگ نوشته كادر رو مشكي كنم ؟؟؟؟؟؟؟
(۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۱۳:۳۸:۵۸ عصر)komeser نوشته است: [ -> ]از محمد نویسنده پلاگین میخوام كه بیاد بگه چطور رنگ نوشته كادر رو مشكی كنم ؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ شما در بالا داده شده‌است!
خوب اینو کجا آپلود کنم ؟؟؟ هاست دارم کجای هاست تو کدوم فایل ؟ HuhHuh
آموزش نصب افزونه رو بخونید
اگه امکانش هست کد مربوط به "لحظه شمار نوروز 1391" رو بدید، می خوام جاشو تغییر بدم.
باتشکر
(۱۳۹۰/۱۱/۲۹، ۰۳:۲۱:۵۹ صبح)Hamedi نوشته است: [ -> ]اگه امکانش هست کد مربوط به "لحظه شمار نوروز 1391" رو بدید، می خوام جاشو تغییر بدم.
باسپاس

قالب header ، متغیر:
کد php:
{$norouz
درود
چه جوری باید این آریایی و زرتشتی و .. را بهش اضافه کرد؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9