مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پاک کردن صفحهٔ صبر کردن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

من نمیدونم دقیقا اسمشو چی‌ میگین اما وقتی‌ شما یک پست میدید شما به یک صفحه میرید که میگه خیلی‌ ممنون از پست دادن و الان شما به صفحه باز میگردید... من می‌خوام که این صفحه‌رو دلت کنم که وقتی‌ کسی‌ پست داد سریعاً و بدون صبر کردن به صفحه مورد نظر برگرده... اگر کمک کنید متشکر میشم

سایت : www.hackfa.net
(۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۱۳:۵۱ عصر)X.RaMiN نوشته است: [ -> ]سلام

من نمیدونم دقیقا اسمشو چی‌ میگین اما وقتی‌ شما یک پست میدید شما به یک صفحه میرید که میگه خیلی‌ ممنون از پست دادن و الان شما به صفحه باز میگردید... من می‌خوام که این صفحه‌رو دلت کنم که وقتی‌ کسی‌ پست داد سریعاً و بدون صبر کردن به صفحه مورد نظر برگرده... اگر کمک کنید مسپاس میشم

به مسیر زیر برید:
Home ---> Board Settings ---> Server and Optimization Options

گزینه Friendly Redirection Pages رو روی حالت off بگذارید
منطق وجودی این صفحه‌ی ریدایرکت(کارایی و خاصیت آن) چیه؟
(۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۲۲:۳۲:۴۰ عصر)goldenaxis نوشته است: [ -> ]

من نمیدونم دقیقا اسمشو چی‌ میگین اما وقتی‌ شما یک پست میدید شما به یک صفحه میرید که میگه خیلی‌ ممنون از پست دادن و الان شما به صفحه باز میگردید... من می‌خوام که این صفحه‌رو دلت کنم که وقتی‌ کسی‌ پست داد سریعاً و بدون صبر کردن به صفحه مورد نظر برگرده... اگر کمک کنید مسپاس میشم

به مسیر زیر برید:

سلام
من این مسیر را پیدا نکردم
بیشتر توضیح میدی؟

!Omid StaR!

(۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۹:۵۵:۴۰ صبح)mjafari27 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۲۲:۳۲:۴۰ عصر)goldenaxis نوشته است: [ -> ]

به مسیر زیر برید:

سلام
من این مسیر را پیدا نکردم
بیشتر توضیح میدی؟

درود

پنل ادمین > پیکر بندی > تنظیمات > تنظیمات Server and Optimization Options

(۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۸:۴۶:۰۷ صبح)h.d.n نوشته است: [ -> ]منطق وجودی این صفحه‌ی ریدایرکت(کارایی و خاصیت آن) چیه؟
۱. این صفحه‌ی ریدارکت باشد بهتر است یا نباشد؟ چرا؟

۲. محدودیت زیر در ارسال پست باشد بهتر است یا نباشد؟ چرا؟
نقل‌قول: شما می‌خواهید بلافاصله پس از ارسال یک پست، پست دیگری را ارسال کنید. لطفاً 28 صبر کنید.

1- باشد بهتر است .

2- بستگی به سیاست های کاری خودتون داره . من کلا ورش داشتم . بعضی جاها هم مثل همین سایت فعال هست . بسته به نظر شخصی شمائه
من وقتی برش میدارم وقتی ارسالی رو پاک میکنم ارور میده
منم برداشتم اما خروج نکرد ینی وقتی خروج رو میزدی به ایندس برمیگشت
دوباره فعالش کردم مشکل پابرجا موند Huh کوکی ها هم تنظیمه هم از سایت و هم از هاست

!Omid StaR!

(۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۴:۴۲:۵۳ صبح)yaser0421 نوشته است: [ -> ]منم برداشتم اما خروج نکرد ینی وقتی خروج رو میزدی به ایندس برمیگشت
دوباره فعالش کردم مشکل پابرجا موند Huh کوکی ها هم تنظیمه هم از سایت و هم از هاست

نمونه سایت خود بندس که میتونید بیاید ببینید
تنظیمات و اخرین پلاگین های نصب شده رو چک کنید

موفق باشید
کریم زادهHeart
صفحه‌ها: 1 2