مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: دوستان لطفا راهنماييم كنيد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان

من مي خوام سايتم رو تغيير بدم و نميخوام اين فرومي كه تو سايتم هست رو عوض كنم.
واقعيتش من يه نرم افزار سايت ساز گرفتم به نام (NukeLearn v1.1.5) تو اين سايت( http://www.nukelearn.com/index.html ) كه درون اين نرم افزار هم يه گزينه ي ديگه اي داره براي فروم كه فرومي كه توي اين نرم افزار استفاده شده ماي بي بي هست و من مي خوام ان نرم افزار رو نصب كنم و به جاي فرومي كه داره، از فرومي كه رو سايتم هست و استفاده كنم بدون اينكه اين فروم تغييري بكنه ، يعني بعد از نصب اين نرم افزار فروم من تغييري نكنه و و به جاي فروم من بياد.
يه مشكلي كه هست اينه كه من سايت رو تو صفحه اصلي نصب كردم(يعني www.komishan.ir ) اما فرو ساز اين نرم افزار تو پوشه forums هست (يعني www.yoursit.ir/forums).

دوستان لطفا راهنماييم كنيد. آيا ميشه همون طور كه گفتم اين نرم افزار رو نصب كرد و بدون تغيير كردن فروم ، نصب كرد يا نه؟
يا اينكه راهي داره كه مسير سايتي كه ماي بي بي توش نصبه رو تغيير داد. يعني الان فروم من تو مسير www.komishan.ir بالا مياد آيا راهي داره كه مسير سايت رو به www.komishan.ir/forums تغيير داد بدون اينكه هيچ تغييري بكنه يا نه؟

لطفا راهنماييم كنيد.
با تشكر

!Omid StaR!

بنده اینکار رو به شما پیشنهاد نمیکنم دوست من!!!
و اگر به نظرتون این نرم فازار مزیت خاصی دارد بگید تا بهتون اموزش بدیم
و اگر در ایجاد تغییر در این ویژگی ها مشکل دارید دسترسی ارسال کنید تا بنده براتون انجام دهم

موفق باشید
کریم زادهHeart
سلام ممنون از اينكه جواب داديد
نميدونم منظور منو گرفتيد يا نه؟
من اول مي خوام مسير فروم رو از اين مسير به مسير ديگه اي تغيير بدم يعني تمام پوشه ها و فايل هاي ماي بي بي موجود تو هاستم رو كه اول نصب كردم ، به پوشه فروم تغيير بدم. آيا از اين طريق ميشه مسير رو تغيير داد يا نه؟
درود
از طریق هاست اقدام کنید
موفق باشید
سلام.
متوجه منظور شما نشدم.
من هم ميدونم از طريق هاست بايد اقدام كنم به جابجايي فايل ها. اما منظور من اينه كه آيا وقتي من مسير فايل ها رو تغيير بدم آيا فروم بهم ميخوره يا نه؟ و اگه تو پوشه ديگه اي كه انتقال دادم بريزم فروم با همون مسيرforum/ بالا مياد يا نه؟ و اگر هم بالا بياد فروم تغيير ميكنه يا نه؟

!Omid StaR!

(۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۱۰:۲۶:۵۰ صبح)emadamoui نوشته است: [ -> ]سلام ممنون از اینكه جواب دادید
نمیدونم منظور منو گرفتید یا نه؟
من اول می خوام مسیر فروم رو از این مسیر به مسیر دیگه ای تغییر بدم یعنی تمام پوشه ها و فایل های مای بی بی موجود تو هاستم رو كه اول نصب كردم ، به پوشه فروم تغییر بدم. آیا از این طریق میشه مسیر رو تغییر داد یا نه؟

برای تغییر مسیر

1. میتوانید دامنه را ریداکت کنید 2. میتوانید ساب دامنه ایجاد کنید و روی ساب دامنه جدید پارک کنیدHeart
(۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۱۱:۰۸:۴۸ صبح)!Omid StaR! نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۱۰:۲۶:۵۰ صبح)emadamoui نوشته است: [ -> ]سلام ممنون از اینكه جواب دادید
نمیدونم منظور منو گرفتید یا نه؟
من اول می خوام مسیر فروم رو از این مسیر به مسیر دیگه ای تغییر بدم یعنی تمام پوشه ها و فایل های مای بی بی موجود تو هاستم رو كه اول نصب كردم ، به پوشه فروم تغییر بدم. آیا از این طریق میشه مسیر رو تغییر داد یا نه؟

برای تغییر مسیر

1. میتوانید دامنه را ریداکت کنید 2. میتوانید ساب دامنه ایجاد کنید و روی ساب دامنه جدید پارک کنیدHeart

دوست عزيز من منظور شما رو نگرفتم منظورتون از ریداکت چيه ميشه توضيح بديد.
شما تو هر ساب دامین یا ساب فولدری که دلتون میخاد بریزید . بعدش فایل ستینگ رو ویرایش میکنین و آدرس جدید رو میدین
فروم شما با همون مشخصات دقیقا منتقل میشه
يعني چي؟
منظور شما رو نگرفتم يعني من كل پوشه هاي ماي بي بي رو بريزم تو پوشه و تو تنظيماتش آدرس بدم درست مي شه.......
تو تنظيمات كدوم قسمت بايد تغيير بدم.

تشكر از پاسخ شما
درود
بله،
تمامی فایل ها و پوشه های مای بی بی را به ساب دامین مربوطه منتقل کنید و سپس آدرس انجمن را در فایل setings که در پوشه inc می باشد ویرایش کنید. با این کار انجمن شما به راحتی به ساب دامین مربوطه منتقل می شود.

برای برنامه سایت ساز.
من نمی دانم چه طور نیوکلرن را با مای بی بی ست کرده اند.
شما باید ببینید آیا جدول اضافه ای در دیتابیس مای بی بی بعد از نصب با این سایت ساز وجود دارد یا خیر. در کل به راحتی می توانید با ریختن دیتابیس مای بی بی فعلی خود در مای بی بی که توسط سایت ساز نصب می شود و همین طور انتقال فایل های انجمن فعلی و رونیوسی کردن آن ها رو فایل هایی که مای بی بی سایت سایز آپلود کرده است این کار را انجام دهید.
صفحه‌ها: 1 2