مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ربات گوگل و بقیه ربات ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من میخوام توی انجمنم ربات گوگل رو بذارم که توی افراد انلاین هستش بعلاوه بقیه ربات ها، اما پلاگینش رو ندارم چیکار باید بکنم؟چیزی هم پیدا نکردمBlush
اونا خودشون میان
دوست من تا جایی که من میدونم این قابلییت تو خود مای بی بی هستش!!!

حالا نمیدونم منظورتون تصویرش هست یاچیز دیگه!!!

ببخشید اریانیک جان من پست شمارو ندیدم!!!
یعنی چی خودشون میان ؟
حد خاصی داره یا بعد از اینکه فروم شروع به کار کنه پیداشون میشه ؟زمان خاصی میخواد ؟

!Omid StaR!

درود

دوستان لطفا جواب واضح به کاربران بدهند

دوست عزیز برای اینکه یک ربات مثلا ربات گوگل به سایت شما بیاید
باید سایت خود را به گوگل معرفی کنید که راه های مختلفی گفته شده که میتوانید در گوگل سرچ کنید
موفق باشید
کریم زاده
ممنون فهمیدم
(۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۰۶:۲۷:۰۹ صبح)!Omid StaR! نوشته است: [ -> ]دوست عزیز برای اینکه یک ربات مثلا ربات گوگل به سایت شما بیاید باید سایت خود را به گوگل معرفی کنید
نه الزاماً
گوگل خودش اینکار را می‌کند اگر همان‌طور که majid01 گفتند تنظیمات گروه ربات‌ها درست انجام شده باشد. ولی معرفی کردن به گوگل فقط به کیفیت و سرعت کار کمک می‌کند!
چه طور می‌شود دست گوگل را از فروم کوتاه کرد (مثلاً فرض اینکه هنوز فروممان را افتتاح نکرده‌ایم و نمی‌خواهیم که گوگل هیچ صفحه‌ای از سروشکل ناقص آن را ایندکس کند!). البته می‌شود گروه کاربری ربات‌ها را به عنوان یک گروه کاملاً ban تنظیم کرد، ولی با اینکار فقط دسترسی گوگل به صفحات داخلی محدود می‌شود ولی هنوز می‌تواند آدرس سایت را ببیند، یعنی مدام می‌خورد به صفحه‌ی «عدم دسترسی» که بدتر است!