مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین درخواست دوستی به سبک فیسبوک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود دوستان چندتا دوستان این تقاضا رو داشتند و من سعی کردم تا جایی که میتونم اوکیش کنم
امید وارم لذت ببرید
اولین فایل رو دانلود کنید سپس در جاهای مربوط بریزید فقط جای فایل زبان پارسی فایلی که ترجمه کردم بریزید
اگر باز مشکلی بود بگید حلش کنم
تمامی دکمه ها فعال هستند
نويسنده: skywalker2208
[تصویر:  info.png] عملکرد: اين پلاگين ليست دوستان کاربر را در پروفايل او نشان مي دهد و مانند فيس بوک وقتي از يک کاربري تقاضاي دوستي مي کنيد ، کاربر مي تواند تقاضاي شما را بپذيرد يا رد کنيد ... علاوه بر اين ها يک نوار زيبا در فوتر شما قرار ميگيرد
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فايل ها و فعال سازي از کنترل پنل مديريت و تنظيمات در پيکربندي
[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده است
نسخه: 1.6
لینک قبلی http://community.mybbiran.com/thread-4475.html
لطفا طبق الگوی معرفی پلاگین ویرایش کنید
تغییراتی که دادین هم ذکر کنینHeart
(۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۶:۱۰:۵۰ صبح)Behr☺uz نوشته است: [ -> ]لطفا طبق الگوی معرفی پلاگین ویرایش کنید
پلاگین قبلا معرفی شده Heart
(۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۶:۱۳:۲۶ صبح)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]تغییراتی که دادین هم ذکر کنینHeart
تغییر ترجمه
دلیل این بود که بعضی از متغییرها رو حذف کرده بودند که باعث عمل نکردن برخی از دکمهها بوده است
میتونید با حذف متغییر فقط به پروفایل امکانشو بدید
Heart
وقتی این پلاگینو نصب کردم دوستان را از تو لیست دیپر نشان نمی دهد
منظورتونو متوجه نشدمHeart
ولی نیازی نیست
وقتی یک دوست رو اد میکنید وقتی طرف ادتون میکنه شما هم قبول میکنید
در پروفایل یک فیلد داره که دوستانتون اضافه میشود
پیروز باشیدHeart
منظورم اینکه وقتی ایم افزونه زیبا را نصب می کنم دیگر در پروفایل کاربریم قسمت لیت دوستان فقط لیست دشمنان را می آورد و هیچ دوستی نه می توانید اد کنید و نه مشاهده کنید .
ودر آمار پروفایل می نویسد شما هیچ دوستی ندارید
باید لیست دوستان غیر فعال کنید
و اگر از این سیستم استفاده کنید دیگر نیزی به اد کردن در پروفایل کاربران لازم نمیباشد
خب از کجا غیر فعال کنم تا این فعال شود؟
من الان نصب کردم هیچ جا برای اضافه کردن دوست جدید نداره ؟؟Huh
خسته نباشید.ممنون از اینکه منتشر کردید.
کاش لینک قبلی هم میزاشتید.
خوب حالا چطور بزاریمش روی قبلی؟
صفحه‌ها: 1 2