هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین درخواست دوستی (ليست دوستان) به سبک facebook
پلاگين: درخواست دوستي (ليست دوستان) به سبک facebook
نسخه: 1.6
نويسنده: skywalker2208
معرفي: 16 اکتبر 2009
آخرين بروزرساني: 22 نوامبر 2009

[تصویر:  user.png] ترجمه: funset

[تصویر:  info.png] عملکرد: اين پلاگين ليست دوستان کاربر را در پروفايل او نشان مي دهد و مانند فيس بوک وقتي از يک کاربري تقاضاي دوستي مي کنيد ، کاربر مي تواند تقاضاي شما را بپذيرد يا رد کنيد ... علاوه بر اين ها يک نوار زيبا در فوتر شما قرار ميگيرد

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فايل ها و فعال سازي از کنترل پنل مديريت و تنظيمات در پيکربندي

[تصویر:  photos.png] نمونه: پيوست شده است

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/facebook-dock-and-friends

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   FbDock.zip (اندازه: 86.79 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,389)
پاسخ
 سپاس شده توسطh0mayun (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۰:۲۴:۴۰ صبح) ، alireza013 (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۰۱:۲۰ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۲:۴۴:۲۰ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۳:۰۶:۲۰ صبح) ، cniran (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۳:۴۶:۰۳ صبح) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۴:۴۳:۳۱ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۴:۴۴:۳۹ عصر) ، goldten (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۵:۴۱:۵۹ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۶:۰۷:۴۲ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۲۱:۲۸:۰۲ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۰۸:۲۹:۱۵ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۳/۲، ۱۱:۳۸:۱۶ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۰/۳/۲، ۲۱:۲۵:۲۳ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۴، ۰۰:۱۹:۵۴ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۲:۳۲:۱۶ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۱۶، ۱۵:۱۷:۲۲ عصر) ، FriendChp (۱۳۹۰/۴/۵، ۲۲:۱۹:۱۲ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۶/۸، ۱۰:۳۷:۴۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۰۰:۴۳:۰۸ صبح) ، Engineer.A (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۰۵:۳۰:۳۲ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۱۶:۰۵:۰۲ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۸:۲۳:۵۲ صبح) ، amin.saj (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۶:۳۷:۴۵ صبح) ، iusce (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۱۵:۱۵:۳۲ عصر) ، mansourbaks (۱۳۹۱/۲/۳، ۰۹:۰۵:۲۶ صبح) ، dehkadeaftab (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۹:۵۶:۲۸ صبح) ، hadi_yousefii (۱۳۹۱/۵/۲۸، ۱۹:۴۹:۴۱ عصر) ، reza536 (۱۳۹۱/۶/۹، ۰۸:۴۵:۳۴ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۶:۳۹:۰۰ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۱۳، ۰۱:۴۰:۴۳ صبح) ، s.h1469 (۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۱۳:۵۴:۲۷ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۲۳:۴۹:۴۹ عصر) ، mroam777 (۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۰۰:۵۲:۴۲ صبح) ، hiipower (۱۳۹۱/۱۰/۳۰، ۰۵:۰۰:۵۶ صبح) ، serpico (۱۳۹۲/۱/۱۵، ۲۲:۱۸:۵۴ عصر) ، mehr@ban (۱۳۹۲/۵/۱، ۰۲:۱۲:۲۳ صبح) ، istgah51 (۱۳۹۲/۵/۱۹، ۰۲:۴۷:۳۵ صبح) ، mohammad_oppa (۱۳۹۲/۶/۹، ۲۲:۳۸:۰۵ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۲۲:۳۶:۰۹ عصر) ، jazzab-online (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۲۰:۰۶:۳۲ عصر)
خیلی ممنون از ترجمه
فقط ۲ تا مشکل داره که اگه اونا هم حل بشه عالی میشه
یکی اینکه وقتی رو لیست کاربران کلیک میکنیم صفحه ای که نمایش داده میشه لیست دوستان رو از چپ به راست نشون میده
دوم اینکه روی نوار رو هر گزینه که کلیک کنید پنجره ای که نمایش داده میشه باید ۱ کوچولو بیاد بالاتر که کل مطلب خونده شه
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۰۶:۲۳ صبح) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۲۱:۲۸:۰۰ عصر) ، mehr@ban (۱۳۹۲/۵/۱، ۰۲:۱۲:۲۳ صبح)
جالب بود
سرعت سایت رو نمیخوابونه؟
آژاکسه کاملا
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۰۶:۱۹ صبح)
من خودم این پلاگین رو نصب نکردم چون از پلاگین نمایش لیست دوستان استفاده میکنم
نسخه اصلی هم همین مشکل رو داره یا نسخه ایی که من قرار دارم اینطوریه ؟!
اگه فرصت کردم چشم

---------------------------------------

خیر ... مرتبط با سرعت نیست
تنظیمات آژاکس داره
پاسخ
 سپاس شده توسطalireza013 (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۰۹:۲۴ صبح) ، h0mayun (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۴۰:۵۳ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۲۳:۵۰:۲۱ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۰۴:۳۰ صبح)funset نوشته است: من خودم این پلاگین رو نصب نکردم چون از پلاگین نمایش لیست دوستان استفاده میکنم
نسخه اصلی هم همین مشکل رو داره یا نسخه ایی که من قرار دارم اینطوریه ؟!
اگه فرصت کردم چشم

نه شما عالی ترجمه کردین نسخه اصلیش هم این مشکلو داره
اگه بتونین درستش کنین عالی میشه
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۲:۰۷:۵۳ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۳:۰۵:۵۲ صبح)
وقتی میخوای کسی رو به دوستات اضافه کنی چطوری باید اینکارو بکنی؟

همون گزینه قبلی اضافه به دوستان؟

پس تو MYsql کدی نداریم که لیست دوستان همه رو خالی کنه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۴:۱۸:۵۲ عصر)
وارد پروفایل کاربر میشی و بعد روی کلمه درخواست دوستی کلیک میکنی
امکانات جالبی داره
پاسخ
 سپاس شده توسطamir taj (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۶:۴۴:۳۰ صبح)
سپاس
عالی بود
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۴:۵۴:۵۴ عصر)
هیچکدوم از امکاناتش کار نکرد
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۶:۲۸:۱۹ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۵:۲۵:۵۳ عصر)behnam9856 نوشته است: هیچکدوم از امکاناتش کار نکرد

یعنی براتون نمایش داده نشد ؟!
از پلاگین لیست دوستان استفاده میکنید ؟!

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان