مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با پلاگین های FancyZoom_1.1 و ProStats (1.6.3)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام

1-من پلاگین FancyZoom_1.1 رو از همین انجمن د.ال کردم و هر کدوم از فایلها رو در جای خودش کپی کردم....اما متاسفانه این پلاگین کرا نمیکنه...(در سمت پلاگین ها نیز فعال شده) حیتی بعد از فعال شدن نام پلاگیک در قسمت تنظیما نمیاد

2- همچنین پلاگین ProStats (1.6.3)
رو هم د.ال کردم که بعد از فعال کردن در سی پنل ادمین طبق عکسی که ضمیمه کردم در بالای صفحه ارور میده؟
خوب این مشکلات روی Localhost وجود دارد چون نسخه PHP 4.x.x می باشد بسیاری از پلاگین ها از جمله این (Prostats) پلاگین روی Localhost به خوبی کار نمی کنند و در بالای صفحه ارور ظاهر می شود.. مگر اینکه از EasyPHP با ورژن PHP 5 استفاده کنید.!
لطفا لینک پلاگین FancyZoom رو قرار بدید تا بررسی کنم
من الان اومدم لینک بدم دیدم مثه اینکه از اینجا نبوده.... شرمنده Sad

اما براتون ضمیمه میکنم همینی که من د.ال کردم...
این پلاگین مشکل دارد چرا از این روش استفاده نمی کنید؟ (برای پاپ آپ کردن قسمت بند انگشتی ها)
http://community.mybbiran.com/thread-585.html
مراحل رو رفتم نشدSad

بازم میره تو یه صفحه جدید Sad
1- از اینکه تغییرات رو روی پوسته پیش فرض انجمن انجام داده اید اطمینان حاصل فرمایید.
2- از اینکه فایل های پیوست را در بخش صحیح آپلود کرده اید اطمینان حاصل فرمایید.
این آموزش تست شده است!
نه..Sad دوبار تست کردم....هم کدها صحیح ادیت شده...هم فایلها در جای مناسب پیست شده...

به مشکلم در اینجا :

http://community.mybbiran.com/thread-846...ml#pid3336

مربوط نمیشه؟ چون فقط به صورت لینکی میاد؟
چرا مشکلتون بعه همین مربوط است باید به صورت بند انگشتی دربیاد نه به صورت لیستی
با سلام .
من پلاگین آزاکس کردن تصاویر ضمیمه را از همین سایت دانلود کردم ولی پس از نصب تصاویر کوچک در ضمیمه نمایش داده نمی شود و دیگر نمی توانم به حالت اول برگردم . قبلا پلاگین FancyZoom به درستی کار می کرد ولی الان حتی تصاویر ضمیمه نیز نمایش داده نمی شود . همچنین تصاویری که در متن نیز آپلود کرده ام نمایش داده نمی شود . برای برگشت به حالت اول باید چه کار کنم؟
درود
لینک انجمن خود را درپروفایل و امضا قرار دهید.