مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین موبایل برای انواع گوشی ها!!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
آقا من نوکرتونم برای من عالی کار میکنه روی سیستم عامل اندروید . دمتون گرم ! به خدا آفرین آفرین ! من میتونم سی اس اس فارسی کنم ! ایشالله وقت کنم درستش میکنم میذارمش اینجا برای بقیه .
من خودم خواستم فارسی کنم، ولی خب کارش طولانی بود Smile
خوب دوستان خوب فارسی کردن زیاد سخت نیست ،

وارد کنترل پنل قسمت پوسته ها بشید .

go mobil برگزینید

در صفحه بعد global.css برگزینید

در این صفحه از منوی کشویی بالا که در عقب انتخوابگر نوشته شده گزینه کنتاینر (#container )بر گزینید
حالا کافی مقدار text_align را از left به right تعغیر دهید .

اگر باز مشکلی بود وارد قسمت ویرایش قالب بندی حالت پیشرفته شده و

کد php:
body {

background#fff;

widthauto;

color#000;

line-height1.4;

margin0;
    -
webkit-text-size-adjustnone;

font-familyArialHelveticaSans-Serif;

font-size13px;
directionrtl;

text-alignright;

این با بادی قبلی جای گزین کنید . تمام

برای دوستان که موبایل ندارد نرم افزار زیر پیشنهاد میکنم که یه شبیه ساز موبایل بر روی کامپیوتر
http://www.wallfa.com/%D9%BE%DB%8C%D8%B4...AA-%D8%A8/
Big Grin
فقط تنها مشکل من الان اینه که ویرایشگر پیشرفته متنی روی اون کار نمیکنه ، کسی را ه حل نداره ؟

خیلی از پلاگین ها کار نمیکنه.

فکر کنم فقط سپاس ها روش کار کنه Smile
چجوری میشه تمش رو یه مقدار خوشگل تر کرد
باید عکسهاش رو ادیت کنید Smile
سلام

کد php:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:

1060 Duplicate column name 'mobile'
Query:

ALTER TABLE mybb_posts ADD mobile int(1NOT NULL default '0' 

واسه من نصب نمیشه ، هر سری میرم جدول دیتا بیس رو پاک میکنم ولی بازم همین ارور و میده!!!

سپاس درست شد
خوب این خیلی بده که خیلی پلاگین ها روش کار نمیکنه ، الان بچه ها دنبال این موضوع که چطور شکلک توی نوشته هاشون درج کنند و ... این باعث میشه خیلی ناراحت بشوند از این موضوع ! Undecided
برای درج شکلک باید کد شکلک بدید:

مثلا:

کد:
:)

Smile جایگزین میشه
نقل‌قول: خوب این خیلی بده که خیلی پلاگین ها روش کار نمیکنه ، الان بچه ها دنبال این موضوع که چطور شکلک توی نوشته هاشون درج کنند و ... این باعث میشه خیلی ناراحت بشوند از این موضوع !

با اجازه ی دوستمون prp-e
این پلاگین واسه اینه که روی موبایل سریعتر و راحت تر لود بشه . حالا بازم کسی خواست با موبایل هم مثل قبل ببینه سایت رو ، اون پایین روی موبایل مینویسه فول ورژن . اون رو کلیک کنه میتونه سایت رو مثل قبل ببینه . لزومی نداره که با موبایل حتما از این پلاگین استفاده کنه . یعنی اجبار نیست . میتونه مثل قبل ببینه و این یه امتیازه
تازه شما با همین پی سی هم میتونی اون پایین کلیک کنی و صفحه سایتت رو با این پلاگین تماشا کنی و اگه لازم بود ویرایش کنی
صفحه‌ها: 1 2 3 4