مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: سوال :نمایش ویدیو در انجمن ؟؟؟؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من می خوام که کاربرام بتونن توی ارسال هاشون ویدیو و فیلم برای نمایش قرار بدن

یعنی توی ادیتور اراسال متن یه دکمه ای باشه که کاربر با کلیک روی اون یه لینک فیلم رو بخواد و کاربر با درج لینک فیلم بتونه فیلم مورد نظرشو برای نمایش اون ارسالش بزاره

مثل همین دکمه درج تصویر که همه جا هست و باکلیک روش یه ادرس می خواد و بعد عکس منتشر میشه

منتهی برای فیلمش را می خواستم

نمی دونم باید از مای کد استفاده کنم یا کد جاوا و اچ تی ام ال و....

ممنون میشم دوستان که تجربه بیشتری دارند راهنمایی کنند

در ضمن مای بی بی من 1.4 هم هست
Smile

!Omid StaR!

ممنون
ولی این لینک ها برای اهنگ و صوته نه فیلم

اون پلاگین هم برای 1.6 هستش برای 1.4 موجود نیست ؟؟؟
باز لینک باز بک لینک
یعنی شما الان متوجه درخواست ایون نشدین که حتما باید لینک بذارین و ایشون بیان اونجا عضو بشن و درخواست بدن؟ نمیذارین دهنمون بسته باشه هاAngry

!Omid StaR!

(۱۳۹۰/۱۰/۱۲، ۱۴:۰۹:۱۹ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]باز لینک باز بک لینک
یعنی شما الان متوجه درخواست ایون نشدین که حتما باید لینک بذارین و ایشون بیان اونجا عضو بشن و درخواست بدن؟ نمیذارین دهنمون بسته باشه هاAngry

به خاطر توهین کاربرا مای بی بی دیگه پلاگین نمیذارم

تنها کمک این بود بگم جایی درخواست بده که میذارمWink
واقعاً لطف میکنید فقط الان که سرتون خلوته و مشغول پلاگین نیستین روی جنبتون کار کنین
تو امضا بنویسین که درخواست رسیدگی میکنین

!Omid StaR!

(۱۳۹۰/۱۰/۱۲، ۱۴:۲۱:۲۸ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]سرتون خلوته و مشغول پلاگین نیستین روی جنبتون کار کنین

نشنیده بودم حق توهین داری؟

Angry
من الان کنترل دستمه؛ وب میدم ببین تو هم مثه من کنترل میبینش یا فکر میکنی توهینه که کش اومده. نظرت چیه؟Big Grin

!Omid StaR!

(۱۳۹۰/۱۰/۱۲، ۱۴:۲۶:۳۹ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]من الان کنترل دستمه؛ وب میدم ببین تو هم مثه من کنترل میبینش یا فکر میکنی توهینه که کش اومده. نظرت چیه؟Big Grin

کنسرجان شما خودشو ناراحت نکنBig Grin

ما از این حرفا نشنویم از ...تعجب میکنیمWink
http://community.mybbiran.com/thread-7722.html
اینم پلاگین ویدیئو در پست
صفحه‌ها: 1 2