هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین پخش اهنگ و ویدیو در پست
درود پلاگین پخش اهنگ و ویدیو در پست بدون نیاز به مای کد
فعالسازی از کنترل پنل
سایت مادرhttp://mods.mybb.com/
پشتیبانی از
# Youtube (and YT Playlist Videos) # Dailymotion # Google Videos # MyVideo # Veoh # Clipfish # Vimeo # Metacafe # Photobucket Videos # Divshare Video + Audio # Myspace Videos # Megavideo # Yahoo Videos # Streetfire # Sevenload # Facebook Videos # Soundcloud # Guba # Clipshack # TwitVid (Twitter) # Brightcove #Clipjunkie #Tudou # Collegehumor # MTV Movies/Trailer # MTV Music Videos # BBC iPlayer Videos/Radio # Lustich.de Videos # Hulu # Traileraddict # Apple Trailers # Viddler # Blip.tv # TrTube # Break.com # Sapo # Sapo Futebol # Trilulilu # Rutube # Gametube # Gametrailers #Gamespot #123video #Goear #Bofunk #Clipmoon #Funnyordie #Liveleak #videa.hu #IMDB #Movshare #Wat.tv #Ustream #Blogtv #Mefeedia #optionally several adult site videos
# MP3 Audio # FLV Flashvideo # SWF Flash # MP4 Video # DivX Video # AVI Video # MOV/M4V Quicktime Videos # RM/RAM Real Media # WMV/WMA Windows Media # MPG/MPEG Video
تشکر و اعتبار فراموش نشودBig GrinTongue
دانلود
[تصویر:  14694-1251750458-automedia-p2.thumb.jpg]
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۹:۴۵:۰۱ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۹:۵۰:۵۱ عصر) ، only-only (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۹:۵۹:۴۵ عصر) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۲۰:۰۰:۳۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۲۰:۲۵:۲۲ عصر) ، Mdl (۱۳۹۰/۸/۲۴، ۱۶:۰۰:۰۵ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۸/۲۶، ۱۴:۰۰:۳۰ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۸/۲۶، ۱۴:۳۴:۵۹ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۸/۲۶، ۱۵:۳۴:۵۸ عصر) ، هلیا (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۴:۳۷:۳۸ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۶:۲۸:۴۹ صبح) ، se_dot (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۶:۴۷:۲۰ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۳/۱۳، ۲۱:۰۶:۴۳ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۱۳، ۱۴:۵۸:۲۱ عصر)
ویرایش به علت خرابی لینک
پاسخ
چجوری کار میکنه؟
به ادیتور گزینه ای اضافه میشه ؟

لطف میکنی یه شات بذاری؟
پاسخ
چه جور میش ازش توی ارسال ها استفاده کرد ؟؟؟؟
پاسخ
کسی کاربرد این پلاگین رو نمی دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
چطور کار می کنه؟
پاسخ
[ampl]
[/ampl]
بین این دوتا تگ ادرس ویدیو رو بده
چندتا قابلیت دیگه اینکه
متونه برای گروه خاص نشون بده جالبTongue
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
سلام

آقا این لینک دانلود بازم مشکل داره!
پاسخ
سلام

کسی از دوستان این پلاگین را داره ؟

یک سوال هم دارم :

اگر آدرس بجای http با rtmp شروع باشه، آیا باز هم کار می کنه ؟

Heart
پاسخ
سلام

لینک دانلود مشکل داره! Huh
امضا ندارم . اما حرف دارم .. حرف هایی که گذشتگان زدند و من به ان ایمان دارم

از پل نامردی عبور نکن ،بگذار تو را اب ببرد
از ترس شیر به روباه پناه نبر ، بگذار شیر تو را بخورد
ببر باش و درنده  ولی از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذر کن (کوروش کبیر )

http://yparsi.ir/
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۱۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان