مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: [ 1.6 ] پلاگین امتیاز دهی به کاربران ( تست شده ! ) NewPoints 1.9.3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
سلام آقا من اینو نصب کردم ولی میگه این پلاگین با 1608 MyBB ناسازگار است.

چیکار کنم؟
یکی بگه متغیرش برای پست بیت چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان من پلاگین امتیاز رو نصب کردم و کامل بود و کار هم میکنه فقط یک مشکل دارهو اون اینکه آدرسش باز نمیشه و ارور404 میاد....

www.forum.tfun.ir/newpoints.php
اینا رو چجوری میشه پارسیش کرد؟

New Post 10.00$
New Thread 20.00$
New Poll 15.00$
Per Character 0.01$
Minimum Characters 15
New Registration 50.00$
Per Poll Vote 5.00$
Per Reply 2.00$
Per PM Sent 1.00$
Per Rate 0.05$
Per Page View 0.00$
Per Visit 0.10$
Per Referral 5.00$

لطفا کمک !
سلام ببخشید چطور باید پاکش کرد!!
من نصب کردم به هم ریخت!
برای فارسی کردنش از این آموزش پولی استفاده کنید Big Grin Big Grin Big Grin

قیمت: 1,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان ... یک سوال داشتم ...

میخواستم بدونم برای تغییر فونت نوشته ی زیر که تو عکس با فلش نشون دادم ... چه کدی رو باید در global.css بزارم تا فونتش tahoma بشه ؟؟؟ Huh

[تصویر:  m5939_22.jpg]

سپاس از توجهتون ... Blush
پلاگینی برای این وجود دارد که بشود از کنترل پنل به همه یا یک تعدادی از کاربران امتیاز دادBlush
دوستان من نسخه 1.9.8 این پلاگین رو نصب و ترجمه کردم. متوجه مشکل بزرگی داخل این پلاگین شدم. مشکل اینه که وقتی شما امتیاز بر اساس تعداد کاراکتر رو فعال کنید و شخصی یک مطلب رو نقل قول کنه علاوه بر متنی که خودش نوشته تمام نقل قول هم شمارش میشه!
چون خودم php میدونم با کنکاش و کمی فکر مشکل رو حل کردم. و اومدم که اینجا منتشرش کنم اما نمیدونم چرا نه اجازه ایجاد تاپیک دارم و نه اجازه ایجاد فایل پیوست

یکی از مدیران این رو بررسی کنه و یا دلیلش رو توضیح بده. همچنین یکی از مدیران بگه تا فایل رو براش بفرستم. این رو برای نویسنده اصلی هم میفرستم.
دوستان من پلاگین رو نصب کردم تمام فایل ها و فولدر هاشم اپلود شده ولی وقتی وارد این قسمت میشم
admin/index.php?module=newpoints

پلاگین ها
در این قسمت می توانید تنظیمات NewPoints را مدیریت کنید.

نوشته ی بالایی هست و صفحه پلاگین ها شبیه سازی شده که توش هم فقط پلاگین سلام دنیا هست
مشکل چیه؟؟ با 1.6.10 سازگاری نداره؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9