مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با پلاگین اطلاعیه
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
کد های زیر را بزارید ببینید درست میشه یا نه
اولی
کد:
<strong><font size="1">نوامبر مصادف با 21 آبانماه ، روز به قدرت رسیدن حزب نازی با کسب 92% از آرای مردم در آلمان و روز تولد رایش سوم را به همه اعضا تبریک می گوییم .</font></strong>
دومی
کد:
<font size="1">نوامبر مصادف با 21 آبانماه ، روز به قدرت رسیدن حزب نازی با کسب 92% از آرای مردم در آلمان و روز تولد رایش سوم را به همه اعضا تبریک می گوییم .</font>
سومی
کد:
<strong>نوامبر مصادف با 21 آبانماه ، روز به قدرت رسیدن حزب نازی با کسب 92% از آرای مردم در آلمان و روز تولد رایش سوم را به همه اعضا تبریک می گوییم .</strong>
درود دوست من هر سه رو که زدم درست بودن و اون مشکل بر طرف شد . دو تای اولی کوچیک بودن ولی سومی خوب بود. هر سه قرمز بودن ولی من می خواستم مشکی باشن . سومی رو در بلاگفا مشکی اش کردم و بارگذاری کردم که باز هم مشکلی نبود و درست انجام شد
دوست عزیز میشه بهم بگین مشکل کار من در کجا بوده و هست که دیگه تکرار نشه ؟؟؟
با تشکر از شما
(۱۳۸۹/۸/۲۱، ۲۰:۳۶:۱۱ عصر)Germanizer نوشته است: [ -> ]درود دوست من هر سه رو که زدم درست بودن و اون مشکل بر طرف شد . دو تای اولی کوچیک بودن ولی سومی خوب بود. هر سه قرمز بودن ولی من می خواستم مشکی باشن . سومی رو در بلاگفا مشکی اش کردم و بارگذاری کردم که باز هم مشکلی نبود و درست انجام شد
دوست عزیز میشه بهم بگین مشکل کار من در کجا بوده و هست که دیگه تکرار نشه ؟؟؟
با تشکر از شما

شما عکس را ببین این که مشخص کردم نکن خودم پلاگین اتوماتیک وسط میاد شما متن را چپ یا وسط یا راست بودنش را دست نزن
صفحه‌ها: 1 2