مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکلات حل نشده‌ی شما
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
نقل‌قول: سلام
ببخشید من نمیدونستم کجا سوالمو بپرسم
من از انجمن takbb استفاده مکینم..با توجه به اینکه سیستمش mybb هستش
گفتم اینجا بپرسم
میخوام پلاگین دکمه سپاس اضافه کنم
ولی متاسفانه تو پلاگینش آپدیت رو نداره
فقط سه تا پلاگین پیش فرض داره
بازی انلاین
تصویر امنیتی و ادیتور پیشرفته
چیکار باید بکنم؟

درود
انجمن تک بی بی شامل حال پشتیبانی پارسی مای بی بی نمیشود
به دلیل نقض قوانین (زدن پارسی ساز به نام خودشان) باید با مدیر takbb در رابطه با مشکل خود حرف بزنید
موفق باشید
نقل‌قول: چرا كسی جواب این سوال رو نمیده؟
من سرچ كردم دیروز به مدت 3 ساعت فقط در حال گشتن به دنبال این جواب بودم!
یه چیزایی از قدیم یادم هست كه اون زمان من خودم اینو ویرایش میكردم یادم هست كه از كد های گلوبال قسمت ویرایشگر ساده بود،‌ولی یادم نیست دقیق از كدوم قسمت!

حداقل بگید چه كلمه ای رو سرچ باید كرد؟

[تصویر: fguatrsbfj2sqolosjj.jpg]
ویرایش پوسته رو سرچ میکردین به نتیجه میرسیدین !
http://community.mybbiran.com/thread-444...8%AA%D9%87

نقل‌قول: سلام من ی سوال داشتم من گروه های کاربریم وقتی یه کاربر مثلا 50 تا ارسال میکنه تغییر نمیکنه و باید دستی تغییر بدم واسه خودکار شدنش چیکار کنم
پنل مدیر کل >> کاربران و گروه ها >> عنوان‌های کاربری
در این قسمت میتوانید مشخص کنید که هر کاربر بعد از ارسال x پست به گروه مورد نظر شما انتقال یابد

موفق باشید
اینجارو که رفتم ولی چیزی نشده باز همونجوریه

رنگش هم عوض نمیشه

کسی طراحی صفحات اچ تی ام ال یاد داره
ببخشید من چطور میتونم ثانیه شما رو برای مدیرا غیرفعال کنم؟
(۱۳۹۱/۴/۲۰، ۱۵:۰۸:۰۱ عصر)benyamin 22 نوشته است: [ -> ]ببخشید من چطور میتونم ثانیه شما رو برای مدیرا غیرفعال کنم؟

کنترل پنل مدیرکل --> پیکربندی --> Date and Time Formats --> گزینه‌ی Time Format را به شکل زیر تغییر دهید و سپس ذخیره کنید:
کد php:
H:i:s A 
راه که گفتین فقط برای مدیرا هست دیگه کاربرا این ثانیه شمار رو خواهند داشت درسته؟
(۱۳۹۱/۴/۲۱، ۰۲:۱۶:۱۰ صبح)benyamin 22 نوشته است: [ -> ]راه که گفتین فقط برای مدیرا هست دیگه کاربرا این ثانیه شمار رو خواهند داشت درسته؟

همه‌ی کاربران ثانیه را مشاهده می‌کنند.
درود

من یه قالب جدید برای انجمنم نصب کردم

ولی یه مشکلی داره

وقتی میخوام پاسخ سریع بدم
این ارور رو میده

There was an error posting your reply:

پیامی‌وارد نشده است. لطفاً یک پیام وارد کنید
----------------------------
ممنون میشم کمکم کنیدHeart
سلام من میخوام قسمت سمت راست و چپ قالب رو که خالی هستند رو یک سری تصاویر بزارم چجوری میتونم این کار رو بکنم
درود
اگر منظورتون همینی که مای بی بی ایران گذاشته در هدر هست سرچ کنید کلی از دوستان این سوال را پرسیده اندWink
قسمت چپ و راست رو میخوام از بالا تا پایینش میخوام تغییر بدم فقط کنار هدر نیس
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37