مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چگونه انجمن خود را در تپاتاک ثبت کنیم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام.

همانطور که میدونید Tapatalk یک برنامه برای اسمارت فون هاست که امکان گشت و گذار در انجمن ها توسط گوشی رو آسون میکنه.
در حقیقت مشکل لود قالب و ...(که موجب تموم شدن شارژ سیم کارت و باتری میشه) رو نداره.

برای این کار؛

1- ابتدا قالب مورد نظر رو نصب کنید.

2- به سایت Tapatalk.com برید.

3- روی Build your own کلیک کنید

4- سپس ثبت نام کرده؛ اکنت خود را فعال کنید.

5- بعد از Sign in؛ سیستم فروم خودتون رو انتخاب کنید

نقل‌قول: دقت کنید برای mybb فقط یک پلاگین هست ولی برای دیگر سیستم ها علاوه بر پلاگین کد هم هست.

پلاگین رو دانلود و نصب کنید. فولدری هم که خودش میده رو هم آپ کنید و پرمیشن 755 بهش بدید.

بعدش تو سایتش یه سری مرحله برای ثبت هست. چون آسونه نگفتم.
سلام دوست من

1- ابتدا قالب مورد نظر رو نصب کنید.

اینو باید از کجا دانلود و در کجا نصب کنیم ؟
پلاگین رو از کجا دانلود کنیم لینک رو نزاشتین ؟

من در سایت tapatalk عضو شدم می خواستم سایت رو اضافه کنم پلاگینی بهم داد و اونو در مسیر سایت نصب کردم و رفتم پلاگین رو از مدیریت فعال کردم موقع ثبت سایت در تاپاتالک این ایرور بهم می ده

کد:
Tapatalk Plugin is either not installed or installed correctly. Retry Help Need More Help
Error message: Not Installed: Server Error(1)

می گه نصب نیست در صورتی که در مسیری که خودش می گه نصب کردم و پلاگین رو هم فعال کردم مشکل از کجا می تونه باشه ؟
این ارور مشخصا مربوط به سرور با مدیریت اونجا باید تماس بگیریئWink
یا فولدر مربوط به تاپاتاک رو درست آپلود نکردین یا پرمیشن فولدر رو ۷۵۵ نذاشتین (طبق صحبت های شروع کننده تاپیک)
فولدر رو درست آپلود کردم مطمئن ام دسترسی هم خودش موقع آپلود فایل 755 بود من تغییرش دادم به 777 باز هم نشد باز تغییرش دادم به 755 باز هم نشد ! تمام موارد رو رعایت کردم Confused

مشکل باز می تونه از کجا باشه ؟
دوستان بنده با مسئول فنی سرور صحبت کرده اند اما متاسفانه ایشون این مشکل رو نمی دونند ممنون می شم از دوستان متخصص بیشتر راهنمایی کنند
مشکل شما فقط از نصب غیر صحیح هست.
توی سایت تاپاتاک قسمتی هست آموزش نصب رو نوشته . از اون استفاده کنید .

اینم بخونید
آموزشهای نصب رو کامل در سایت دنبال کنید. در نسخه های جدیدش کمی تغییرات داشته Wink
من نصب کردم و مشکلی نداره فقط جهار تا قسمت داره تو نتظیمات که نمی دونم چیکار باید کرد !

چطور باید عملکردشو تست کنیم که آیا تاثیری داشته یا نه ؟
دوستان من انجمنم رو ثبت کردم ولی تا میخوام وارد بشم نمیشه باید چیکار کنم؟
صفحه‌ها: 1 2