مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بهترین جایگزین برای پلاگین تشکر!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
از اونجایی که خیلی از دوستان با پلاگین تشکر مشکل دارن و هر از چندگاهی مشکلات اعصاب خورد کن تو این پلاگین بوجود میاد و از طرفی اون ارور غیر قابل حل گفتم این تاپیک رو بزنم تا دوستان پلاگین هایی رو که میشه جایگزین این پلاگین کرد معرفی کنن.
منظور از پلاگین های جایگزین اونهاییه که به ارسال های کاربران مربوط میشه مثل امتیاز دادن یا لایک کردن یا یه چیزی مثل همین تشکر

اول خودم:

من تو یه انجمن مای بی بی یه پلاگین دیدم که زیر هر ارسال 3 تصویر کوچیک +1 و +2 و +3 بود که کاربرا بر اساس کیفیت اون ارسال روی یکی از اینا کلیک میکردن آزاکس هم بود و امتیازاتش محاسبه میشد اگر کسی از این پلاگین اطلاعی داره همین جا معرفی کنه.HuhHeart
اگه اینجور پلاگینی باشه که خیلی خوب میشد
کدوم انجمن بود آدرسش رو بدید
آدرس انجمنش یادم نیست، تقریبا 5 ماه پیش بود که دیدمش ولی همون موقع ازش عکس گرفتم که بعدا دنبالش بگردم.

تصویر ضمیمه شد.
چی شد دوستان کسی چیزی پیدا نکرد؟
اگه راهی میشناسین که با این عکس پلاگین رو پیدا کنید معطلش نکنید خیلی پلاگین باحالیه!Blush
حتما اون انجمن از یه جایی دانلود کرده دیگهCool
بلكه هم صاحابش نشسته نوشته ! من كل ماي بي بي رو زير و رو كردم شخم زدم اين پلاگين رو نديدم
محاله خودش نوشته باشهConfused حتما تو یه سایت خارجی هستش اونایی که سایت های خارجی رو که پلاگین ارائه میدن میشناسن یه گشتی بزنن شاید پیدا شد
مگه میشه چیزی به این باحالی نباشه؟Smile
==========================
راستی بچه ها اگه نتونستم اینو پیدا کنم یکی زحمت میکشه واسه من پلاگین لایک کردن رو نصب کنه؟Blush
یه نگاه به این تاپیک بندازید (به همراه تغییراتی که من توی پست 18 معرفی کردم) :

http://community.mybbiran.com/thread-3453.html
احمد عزیز من همه نسخه های این پلاگین رو از جمله نسخه شما رو نصب کردم، مشکل من اینه که این پلاگین اصلا تو لیست پلاگین های من نمیاد!!! تو هاست همه فایل هاشو آپلود میکنم ولی هیچ خبری از پلاگین نیست که فعالش کنم، میدونی مشکل از کجاست؟ یا میشه واسم نصبش کنی؟Blush
اگه میخواید دسترسی بدید تا چک بکنم.
صفحه‌ها: 1 2