مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با آنتی ویروس !+ چند تا سوال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام خدمت همه دوستان خودم
دوستان چند وقتیه که وقتی میخوام وارد انجمن بشم اگه آنتی ویروسم فعال باشه ( ناد 32 اسمارت سکیورتی ) نمیذاره وارد بشم و میگه این سایت ممکن ویروسی باشه
باید چیکار کنم ؟

یه سوال دیگه هم هست :
چند وقت پیش یه تاپیک زدم که توش مشکلم با lastpost رو نوشته بودم اما به جواب نرسیدم گفتم دوباره بگم

هر وقت به صفحه ای برم که توی آدرسش یه چنین چیزی داشته باشه : action=lastpost
مثل http://myemoworld.co.cc/showthread.php?t...n=lastpost
یه صفحه سفید میاد
باید چیکار کنم ؟ ممنون
آدرس انجمن http://myemoworld.co.cc
موقع وارد شدن به انجمنت آنتی ویروست رو غیرفعال کن.Dodgy اون lastpost هم اگه بیش تر از 1 ارسال تو تاپیکت باشه lastpost کار میکنه. وگرنه اگه صفحه سفید اومد باید کلمه lastpost رو از آخر Address Bar حذف کن و Enter بزن
در مورد last post
مشکل از پلاگین یادداشت پروفایل هستش !

پلاگین رو غیر فعال کنید مشکل حل میشه
من این پلاگین رو ندارم !
مشکل لست پست بعد از تغییر هاست ایجاد شد
پلاگین هایی که دارم :
بخش بازی

در ضمن برای اون آنتی ویروس میخواستم بدوننم چجوری میشه با فعال بودن آنتی ویروس وارد شد
(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۱:۴۴:۴۶ صبح)deadbydawn نوشته است: [ -> ]من این پلاگین رو ندارم !
پلاگین هایی که دارم :
بخش بازی

در ضمن برای اون آنتی ویروس میخواستم بدوننم چجوری میشه با فعال بودن آنتی ویروس وارد شد

در مورد اول اطلاعات ندارم
در مورد دوم
اولا : آنتی ویروس بیهوده سایتی را نمیبنده و بهتره اون سایت باز نشه

دوما : امکان تغییر در تنظیمات امنیتی از آنجایی که من میدونم وجود نداره و تنها راهش غیر فعال کردنست

مربوط به سرور سایته مورد اول به شما مربوط نیست روی سرور شما در صورتی که آنتی ویروس نباشه این مشکلات پیش میاد
ببخشید اون مورد اول که مربوط به سرور هست
چجوری باید حلش کنم ؟ مشکلمو به مدیر سرور بگم ؟
آره بگو مشکل ویروس داره تا یه آنتی ویروس روی سرور بریزه تا دیگه مشکلی نداشته باشی اکثرا سرور ها آنتی ویروس های مختلف نصب می کنن که با همه هماهنگ باشه
(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۵:۱۱:۵۷ عصر)xman68 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۱:۴۴:۴۶ صبح)deadbydawn نوشته است: [ -> ]من این پلاگین رو ندارم !
پلاگین هایی که دارم :
بخش بازی

در مورد اول اطلاعات ندارم
در مورد دوم
اولا : آنتی ویروس بیهوده سایتی را نمیبنده و بهتره اون سایت باز نشه

دوما : امکان تغییر در تنظیمات امنیتی از آنجایی که من میدونم وجود نداره و تنها راهش غیر فعال کردنست

ممنون
اما نمیگه پیج ویروسیه
میگه پتانسیل اینو داره که ویروسی باشه !Exclamation
دوستان یه مشکل دیگه !
من الان با reverse ip lookUP رفتم و سایت های هم سرور خودموپیدا کردم
اونا بدون مشکل میان !!!!!!!!
چرا ؟Angry
آخه این چه رسمشه ؟Sad
با درود
چون از آپگرید 6318 آنتی ویروس ناد سایت ها را بدون داشتن فایل مخرب بلوکه میکنه باید به فکر آنتی ویروس بهتری باشید . من هم همین مشگل را در وبلاگ و تالار خودم داشتم و دنبال آنتی ویروس بهتر و کار آمد تری گشتم که پیدا کردم , توصیه میکنم اگر ویندوز سون دارید از Microsoft Security Essentials for Windows
استفاده کنید تا بعد از نصب متوجه ویروسهای زیادی در سیستم خودتون باشید که توسط آنتی ویروس جدید پیدا و نابود می شود . ویروسهایی که آنتی ویروس ناد اصلا از آنها اطلاعی نداشته و ندارد .

صفحه‌ها: 1 2