مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بالا بودن کوئری Queries خیلی زیاد !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من پلاگین های زیادی نصب نکردم ولی کوئری خیلی خیلی بالا هست . 821 !!!! نکته عجیب اینکه نزدیک 700 تا کوئری در صفحه ایندکس مربوط به گوگل سئو میشه . این طبیعیه !!!؟ Huh

Generated in 0.8794830 seconds (51.36% PHP / 48.64% MySQL)
SQL Queries: 821 / Global Parsing Time: 0.0763860 / Memory Usage: 26 MB
PHP version: 5.2.17 / Server Load: 0.55 / GZip Compression: Disabled

گوگل سئو را لازم دارم نمیتونم غیر فعالش کنم. این از چی میتونه باشه؟ کلا بالا بودن کوئری چه مشکلی ایجاد میکنه ؟

مصرف منابع سرور هم کاملا نرمال
من یه چیزی بگم اونم این که گوگل سو چیز خیلی خوبی نیست چون در اکثر موارد باعث میشه گوگل با صفحه ارور مواجه بشه من الان خودم این پلاگین رو نصب نکردم البته سایت مپ رو هم به گوگل نشناسوندم و انو خودش تمام صفحات رو ایندکس میکنه
من 8 ماهه از سایت مپ و گوگل سئو استفاده میکنم همزمان . مطلبی که ارسال میکنم 30 دقیقه بعد ایندکس میشه در گوگل .

جدا از اینها الان دوست دارم یه مدت غیر فعالش کنم ولی یه مشکل دیگه ای پیدا میشه اگه گوگل سئو را غیر فعال کنم لینک های انجمن هم که قبلا با سئو کپی شده غیر فعال و با ارور مواجه میشن اینو نمیدونم چکارش کنم تا گوگل سئو فعال نباشه کار نمیکنند البته از ادیتور سایمون استفاده میکنم نمیدونم اون هم تاثیر داشته باشه یا نه که لینک ها به حالت کوتاه و عادیشون بر نمیگرده !
ببین چون پست هات زیاده بعد از مدت کوتاهی خود گوگل همه رو میشناسه زیاد طول نمی کشه!
پس این لینک های داخل انجمن چی چون به شکل سئو هست بعد از غیر فعال کردن گوگل سئو همونجور میمونن و اگر کلیک کنی میزنه موضوع مورد نظر وجود ندارد . راهی هست به حالت طبیعی برگرده؟
این آموزش رو بخون خیلی راحت میتونی درستش کنی

http://community.mybbiran.com/thread-5990.html

موفق باشی