مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اضافه کردن آیکون به پست بیت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
من می خوام چندتا فیلد توی قسمت ثبت نام اضافه کنم که کاربر بعد از انتخابشون توی پست بیت یه آیکون متناسب با اونهایی که انتخاب کرده نمایش داده بشه
مثلاً من توی فیلدها یه گزینه میزارم که کاربر انتخاب میکنه تخصصش چیه
#C
c++
Qt
udk
.
.
.

تا اینجا رو بلدم
حالا می خوام اگه کاربر Qt و udk رو انتخاب کرد دوتا آیکون که من قبلاً تعیین کردم کنار هم متناسب با انتخابش به نمایش در بیاد.

ممنون دوستان منتظر راهنماییها تون هستم
تو آموزش افزودن فیلد گفته شده ولی برای 2 تصویر فکر نمیکنم جواب بده قبلاً هم برای کنسول بازی پرسیدن نشده
مشکل من گذاشتن چند تصویره چون فیلدی که ایجاد می کنم به صورت چک باکسه و کاربر می تونه انتخابهای زیادی داشته باشه و می خوام واسه هر انتخابی که می کنه یه آیکون به پست بیت اضافه بشه البته کنار هم
این کار با اطلاعات حال حاضر قابل انجام نیست اما کاربرانی هستن (مانند mamalyh12) که همچین پلاگینی نوشتن اما به صورت اختصاصی هست و در اختیار هیچکس قرار نمیدند.
متاسفانه اگه اختصاصی باشه که به کسی نمیدن ادرس سایتشون رو ندارید چون یه کاربر با این اسم پیدا کردم که ادرسی توی پروفایلش نبود البته خیلی هم توی انجمن فعال نیست
این فعال ترین انجمنی هست که این پلاگین رو داره : http://www.parsgamers.com/forum/
عکس ها ی پایین پست ها رو از کجای این سایت باید دانلود کنم ؟؟؟؟//

سر چ زیاد کردم نبود ؟؟؟