مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رفع مشکل عدم نمایش تصویر امنیتی هنگام ثبت نام
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
خواهش می کنم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه!!!Confused
باید عرض قالب رو بیشتر کنید .

برای فونت هم به global.css برید سپس font را سرچ و به tahoma تغییر دهید .
(۱۳۹۲/۱/۹، ۲۲:۳۵:۵۵ عصر)HOssE!N-B نوشته است: [ -> ]باید عرض قالب رو بیشتر کنید .

برای فونت هم به global.css برید سپس font را سرچ و به tahoma تغییر دهید .
نمی دون با من بودید یا نه
یعنی چی عرض قالب رو بیشتر کنم!!!
من میخوام منو ام کوچکتر شه .... عرض قالبم رو بیشتر کنم!

در قسمتی که شما گفتید فونت نیست!
درود دوست عزیز.قسمت اول رو که دیدم اصلا از اونجا نبود قسمت دوم رو انجام دادم.
نشد
قسمت سوم رو هم انجام دادم چجوری بررسی کنم من موندم.
دوستان ما از اعضای آماتور هستیم و با وب آشنایی نداریم.لطفا کامل راهنمایی کنید.

پوسته the cure استفاده میکنم.قبلا سالم بود اما الان نه.
ورژن هم 1.9 هستش.
ممنون میشم کمک کنید.
درود
وارد کنترل پنل ادمین شو. بعد به پیکر بندی برو. بعدش به General Configuration (21 تنظیم) برو و گزینه ی CAPTCHA Images for Registration & Posting رو خاموش کن
این کار بکن بعدش از سوال امنیتی پارسی استفاده کن خیلی بهتر Wink
Warning [2] phpinfo() has been disabled for security reasons - Line: 25 - File: admin/modules/tools/php_info.php PHP 5.3.27 (Linux)

من وقتی کلیک میکنم روی php اطلاعات این ارور میاد..با پلاگین یادداشت پروفایل مشکل داره فعال شدنی نشون داده نمیشه تصویر امنیتی
من 1.6.10 را هفته پیش نصب کردم و این هفته به 1.6.11 ارتقا دادم .. از فارسی ساز شما ( اگر اشتباه نکنم ) استفاده کردم و ارتقا به خوبی انجام شد . پس از نصب پلاگین تشکر مشکلاتی برای انجمن پیش امد ..

1- موقعی که captcha رو فعال می کنم عکس ان نمی اید .. GD SUPPORT سرور و تست های دیگر انجام شده است مشکل هنوز بر قرار است.. البته از روز اول اینطور نبود بعد از نصب پلاگین یک سری مشکلات بوجود امد ..

2- در هنگام فعال بودن پلاگین تشکر اعضا نمی توانند تشکر را ارسال کنند این ارور می اید :

get elementsa by tag name of null

3- موقعی که در ارسال پست فایل پیوست می شود قبول می شود ولی در نمایش نشان داده نمی شود ...

4- دیشب ایمیل فعال سازی می رفت امروز ارسال نمیشه .. چطور میشه مشکل رو پیدا و مرتفع کرد ؟

در کل چطور باید یک پلاگین را نصب کنیم که دیتابیس را به هم نریزد و اصولا به چه پلاگینی برای نسخه 1.6.11 اعتماد کنیم .

از پاسخ و راهنمایی شما متشکرم
سعید
مشکل از فایل های پلاگین تشکر می باشد ، احتمالاً فایل های زبان ، باید Encoding فایل ها را به Utf8 Without BOM قرار دهید.

در زیر می توانید نسخه 3.9.1 بدون مشکل را دانلود و دوباره آپلود نمایید.

[attachment=7997]
سلام
encoding درست هست ..
همین پلاگین را هم نصب کره ام ...

Huh
آدرس انجمن ؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8